Precision 1-DAY 30 szt.

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 8 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

79,72 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Używasz soczewek kontaktowych na co dzień i szukasz idealnego modelu, którego użytkowanie wiązało się będzie z wysokim poziomem komfortu i wygody? Szukasz szkieł, które zapewnią Ci perfekcyjną widoczność w każdej sytuacji, dbając jednocześnie o odpowiednie nawilżenie Twoich oczu? Precision 1-DAY to soczewki jednodniowe doskonałe dla wymagających użytkowników, dla których funkcjonalność stanowi jedną z najbardziej pożądanych wartości. Rozwiązanie to ponadto świetnie sprawdzi się w przypadku syndromu suchego oka i będzie również idealną opcją dla niedoświadczonych użytkowników, którzy dopiero zaczynają przygodę z noszeniem soczewek kontaktowych.

Precision 1-DAY - podstawowe informacje o produkcie

Precision 1-DAY to wysokiej jakości soczewki kontaktowe dedykowane do użytkowania w trybie jednodniowym. Oznacza to, że nie wymagają one od użytkownika codziennej pielęgnacji - po prostu wieczorem ściągasz zużytą parę szkieł, a następnego ranka sięgasz po kolejną, nową i świeżą. Brak potrzeby codziennej pielęgnacji szkieł sprawia, że model ten jest idealną opcją dla osób, które nie lubią tracić czasu na czyszczenie i dezynfekcję soczewek. Precision 1-DAY wykonane zostały z najlepszej jakości materiałów, co zdecydowanie przekłada się na wysoki komfort i wygodę podczas ich użytkowania, wpływ na te aspekty ma również ich wysoki poziom uwodnienia, wynoszący od 55% do nawet 80% - dzięki czemu oczy użytkownika pozostają nawilżone i pełne blasku przez cały dzień noszenia szkieł, bez występowania niechcianych podrażnień, zaczerwienienia oraz nieprzyjemnego uczucia suchości. Produkt ten może także pochwalić się optymalnym poziomem przepuszczalności tlenowej, który zapewnia rogówce stały i swobodny dostęp do tlenu, co jeszcze bardziej zwiększa wygodę podczas ich użytkowania, niwelując tym samym groźne dla oka infekcje.

Podczas tworzenia szkieł zastosowano innowacyjną technologię SMARTSURFACE, której zadaniem jest utworzenie na powierzchni soczewki delikatnej i przepuszczalnej warstwy, składającej się niemalże w 100% z wody - to właśnie dlatego model ten jest doskonałym wyborem do walki z nieprzyjemnym syndromem suchego oka - maksymalny poziom nawilżenia skutecznie zabezpiecza oczy i chroni je przed podrażnieniami. Produkt został ponadto wyposażony w filtry UV, które chronią oczy użytkownika przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, a ich konstrukcja zapewnia perfekcyjną widoczność w każdej sytuacji, niezależnie od warunków oświetlenia. Osoby, które korzystają z soczewek Precision 1-DAY na co dzień, podkreślają także jak wygodne są to szkła, dzięki temu, że pozostają praktycznie niewyczuwalne dla oka, a ich zakładanie jest niezwykle łatwe i intuicyjne. Te aspekty sprawiają, że ten model to świetny wybór także dla niedoświadczonych użytkowników. To także doskonała opcja dla osób aktywnych, które lubią cieszyć się życiem i nie chcą rezygnować ze swoich codziennych aktywności ze względu na posiadaną wadę wzroku. W opakowaniu znajduje się 30 sztuk soczewek - opcja ta pozwala na użytkowanie ich przez okres 14 dni.

Precision 1-DAY - 6 kluczowych cech

  • Maksymalne nawilżenie - Precision 1-DAY cechują się optymalnym poziomem nawilżenia, dzięki czemu ich użytkowanie wiąże się z maksymalnym poziomem wygody i komfortu - bez podrażnień i wysychania.
  • Maksymalne dotlenienie - soczewki posiadają bardzo wysoki wskaźnik przepuszczalności tlenowej, co oznacza, że otrzymują stały i swobodny dostęp do tlenu - dzięki temu oczy ich użytkownika są pełne blasku i świeżości przez cały dzień, a co najważniejsze pozostają wolne od groźnych dla oka infekcji.
  • Intuicyjność i wygoda - użytkowanie soczewek jest bardzo wygodne i komfortowe, niemalże niewyczuwalne dla oczu - ponadto ich aplikacja jest bardzo łatwa i intuicyjna, co sprawia, że są idealnym wyborem także dla mniej doświadczonych użytkowników.
  • Perfekcyjna widoczność - nowoczesna budowa soczewek zapewnia ich użytkownikowi idealną widoczność, pełną pięknych barw oraz ostrych kontrastów, niezależnie od warunków oświetlenia.
  • Naturalna ochrona - Precision 1-DAY posiadają wbudowane filtry UV, których zadaniem jest ochrona oczu użytkownika przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, używając ich można więc mieć pewność 100% bezpieczeństwa.
  • Jednodniowy tryb wymiany - produkt dedykowany jest do użytkowania w trybie jednodniowym, co oznacza, że nie wymaga od użytkownika codziennej pielęgnacji.
Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaPozostałe
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 8 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Precision 1-DAY 30 szt.
Twoja ocena