Precision 1-Day for Astigmatism 30 szt.

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 15 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

99,15 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Zmagasz się z wadą astygmatyzmu i szukasz szkieł, które zapewnią Ci ostre i perfekcyjne widzenie w każdej sytuacji, niezależnie od warunków oświetlenia? Poszukujesz produktu, którego użytkowanie wiązało się będzie z komfortem i wygodą, a przede wszystkim z maksymalnym bezpieczeństwem dla Twoich oczu? Jeżeli tak, soczewki Precision 1-Day for Astigmatism będą doskonałą opcją dla Ciebie - to produkt dedykowany dla astygmatyków, przeznaczony do noszenia w trybie jednodniowym, którego producentem jest znana na całym świecie marka Alcon - zapewnią Ci idealną widoczność, a Twoim oczom ochronę na najwyższym poziomie.

Precision 1-Day for Astigmatism - podstawowe informacje o produkcie

Precision 1-Day for Astigmatism to soczewki dedykowane dla astygmatyków, które zapewnią Ci perfekcyjną widoczność, o najwyższej ostrości, pełną pięknych i żywych barw. Cechują się one wysokim nawodnieniem, co udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu w ich produkcji innowacyjnej technologii SMARTSURFACE - powierzchnia soczewek pokryta jest cienką warstwą składającą się w większości z wody, dzięki czemu na swojej zewnętrznej powierzchni zyskują aż 80% uwodnienie - przekłada się to na maksymalny komfort podczas ich noszenia, bez obaw o występowanie podrażnień, zaczerwienień czy nadmiernej suchości oczu. Produkt posiada również wysoki współczynnik przepuszczalności tlenowej, który sprawia, że rogówka ma pełny i nieograniczony dostęp do tlenu, co za tym idzie oczy użytkownika są wolne od bakterii, oraz groźnych dla zdrowia infekcji.

Soczewki wyróżniają się ponadto udoskonaloną budową, która w dużej mierze polega przede wszystkim na zastosowaniu w ich produkcji niesamowicie cienkich krawędzi - sprawia to, że są one niezwykle wygodne i praktycznie niewyczuwalne dla oka, a co więcej cechują się także łatwością aplikacji - w związku z tym będą także świetnym wyborem dla niedoświadczonych użytkowników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z noszeniem szkieł. Produkt dedykowany jest do noszenia w trybie jednodniowym, co oznacza, że codziennie wieczorem wyrzucasz zużytą parę szkieł, a rano sięgasz po nową, czystą i świeżą. Jest to opcja idealna dla tych użytkowników, którzy nie chcą tracić czasu na codzienną pielęgnację szkieł. Soczewki wyposażone zostały ponadto w nowoczesne filtry UV, których zadaniem jest ochrona Twoich oczu przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. W opakowaniu znajduje się 30 sztuk soczewek - pakiet ten wystarczy na 14 dni ich użytkowania.

Precision 1-Day for Astigmatism - 6 kluczowych cech

  • Wysokie nawodnienie - Precision 1-Day for Astigmatism cechują się wysokim poziomem nawilżenia, które wewnątrz soczewki wynosi 55%, a zewnątrz sięga aż do 80% - przekłada się to na maksymalny poziom komfortu podczas ich noszenia, bez wysychania oraz niechcianych podrażnień, dzięki czemu oczy pozostają wilgotne i pełne blasku przez cały dzień.
  • Maksymalne dotlenienie - soczewki cechują się wysokim wskaźnikiem przepuszczalności tlenowej, co sprawia, że rogówka posiada nieograniczony i swobodny dostęp do tlenu - dzięki temu oczy pozostają chronione przed groźnymi dla zdrowia infekcjami.
  • Wygodne użytkowanie - produkt dedykowany jest do użytkowania w trybie jednodniowym, nie wymaga więc od użytkownika codziennej pielęgnacji. Ponadto aplikacja soczewek jest niesamowicie łatwa i intuicyjna, co sprawia, że są doskonałym wyborem także dla niedoświadczonych użytkowników.
  • Szeroki zakres mocy - Precision 1-Day for Astigmatism dostępne są w szerokim zakresie mocy sferycznych oraz cylindrycznych, dzięki czemu możesz mieć pewność, że z łatwością znajdziesz opcję idealną dla Twoich wzrokowych wymagań.
  • Naturalna ochrona - soczewki posiadają wbudowane filtry UV, które chronią oczy użytkownika przed szkodliwym dla zdrowia promieniowaniem słonecznym.
  • Doskonała widoczność - produkt zapewni Twoim oczom widzenie perfekcyjnego i świetnie wyostrzonego obrazu, pełnego żywych barw i kontrastów.
Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaPozostałe
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 15 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Precision 1-Day for Astigmatism 30 szt.
Twoja ocena