Zeiss All-In-One ADVANCE 100 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

18,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Wielofunkcyjny płyn pielęgnacyjny Zeiss All-In-One Advance jest przeznaczony do dbania o wszystkie miękkie soczewki kontaktowe dostępne na rynku. Spełnia wiele zadań - oczyszcza, dezynfekuje, nawilża i pielęgnuje, a także tworzy idealne środowisko dla nieużywanych soczewek, w którym są w pełni bezpieczne i gotowe do ponownego założenia w każdej chwili. Jeśli więc cenisz wielofunkcyjne preparaty wysokiej jakości, powstałe w oparciu o unikalne kompleksy składników, sięgnij po Zeiss All-In-One Advance.

Cechy charakterystyczne płynu do soczewek Zeiss All-In-One Advance

Osady białkowe, tłuszczowe, kurz i bakterie oraz grzyby, gromadzące się w ciągu dnia na powierzchni soczewek? Z płynem pielęgnacyjnym Zeiss All-In-One Advance nie mają szans! Ten usuwa wszystkie zanieczyszczenia, dzięki recepturze opartej wyłącznie na skutecznych i bezpiecznych dla oka substancjach, w tym unikalnej substancji ActiPro. W ten sposób nawet po wielu dniach stosowania soczewki - jeśli tylko regularnie oczyszczane - są nieskazitelnie czyste i w pełni bezpieczne, bo nie stwarzają ryzyka wystąpienia infekcji.

Zanurzenie soczewek w płynie Zeiss All-In-One Advance to świetny sposób na szybkie przywrócenie im początkowych wartości poszczególnych parametrów oraz cech. Mowa przede wszystkim o odzyskanym nawilżeniu i elastyczności. Dzięki temu nie musisz martwić się wystąpieniem efektu suchości oczu ani wyczuwalnością soczewek czy tzw. piaskiem pod powiekami. Co więcej, zakładanie soczewek nadal jest tak samo bezproblemowe - to zasługa właśnie miękkości i elastyczności, za sprawą których soczewki perfekcyjnie dopasowują się do oczu.

Wiesz, że chcąc zadbać o soczewki z Zeiss All-In-One Advance, wcale nie musisz poświęcać na to dużo czasu? Nie musisz samodzielnie oczyszczać, pocierać i przepłukiwać soczewki. Wystarczy, że umieścisz je w pojemniczku - wcześniej zdezynfekowanym przy pomocy płynu pielęgnacyjnego i wypełnionym jego świeżą porcją. Umieść je tam na co najmniej kilka godzin, a najlepiej na całą noc. To dosłownie minuta z Twojego czasu. A jeśli z jakiegoś powodu chcesz odpocząć od soczewek na dzień lub kilka dni, możesz je tam zostawić - pojemniczek z płynem Zeiss All-In-One Advance to doskonałe środowisko, w pełni bezpieczne.

Chcesz wypróbować Zeiss All-In-One Advance, ale z jak najmniejszym ryzykiem, że w przypadku niepowodzenia będziesz musiał wyrzucić sporą ilość nowego płynu? A może poszukujesz płynu w wersji podróżnej? W obu tych sytuacjach warto sięgnąć po płyn Zeiss All-In-One Advance w butelce o pojemności 100 ml - poręczną i wydajną.

Największe zalety płynu Zeiss All-In-One Advance

 • Kompleksowe oczyszczenie - płyn pielęgnacyjny Zeiss All-In-One Advance usuwa z powierzchni soczewek dosłownie wszystkie zabrudzenia: nie tylko groźne drobnoustroje, mogące powodować infekcje, ale też osady białkowe, tłuszczowe i kurz.
 • Unikalna receptura - oparta między innymi na substancji ActiPro, która jest odpowiedzialna za dezynfekujące i oczyszczające właściwości płynu.
 • Poprawa nawilżenia - zanurzenie soczewek w płynie pielęgnacyjnym to najszybszy i najłatwiejszy sposób na to, by zachowały one swoje korzystne nawilżenie przez cały okres stosowania: dwa tygodnie, miesiąc, a nawet rok, w zależności od rodzaju danych soczewek.
 • Do wszystkich miękkich soczewek - płyn Zeiss All-In-One Advance jest przeznaczony do dbania o wszystkie miękkie soczewki kontaktowe dostępne na rynku.
 • Szybka i łatwa pielęgnacja - by w pełni wykorzystać opisywany płyn i odpowiednio zadbać o soczewki, potrzebujesz dosłownie minuty. Tylko tyle, by umieścić je w czystym pojemniku wypełnionym świeżą porcją płynu. Bez dodatkowego pocierania czy płukania.
 • Opakowanie na start i podróż - 100 ml płynu pielęgnacyjnego to ilość idealna przede wszystkim na dwie sytuacje: kiedy chcesz wypróbować dany produkt bez ryzyka marnowania pieniędzy oraz na podróż, kiedy nawet odrobina miejsca w bagażu jest cenna.

Dlaczego warto stosować płyn do soczewek Zeiss All-In-One Advance?

 • skutecznie oczyszczasz soczewki, czyniąc je bezpiecznymi i komfortowymi w stosowaniu;
 • przywracasz soczewkom cenne właściwości, dzięki którym nadal są maksymalnie wygodne w użytkowaniu;
 • dajesz sobie szansę na korzystanie z wybranej pary soczewek przez cały czas deklarowany przez producenta (dwa tygodnie, miesiąc, rok - w zależności od danego rodzaju soczewek);
 • masz gwarancję bezpieczeństwa i skuteczności działania preparatu;
 • wybierasz produkt renomowanego producenta z doświadczeniem.

Zobacz płyn Zeiss All-In-One Advance w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentZEISS
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml18,99 zł
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zeiss All-In-One ADVANCE 100 ml
Twoja ocena