Acuvue RevitaLens MPDS 100 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

21,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

ACUVUE RevitaLens to uniwersalny płyn do czyszczenia soczewek kontaktowych. Zawarte w nim składniki pozwalają uzyskać długotrwałą ochronę antybakteryjną. Preparat zabezpiecza powierzchnię szkieł kontaktowych przed nadmierną utratą wody, przywracając ich właściwości. Doskonale usuwa wszelkiego typu białka, tłuszcze i inne zanieczyszczenia, zapewniając wysokiej jakości widzenie. Może być stosowany z soczewkami kontaktowymi dostępnymi w różnych trybach użytkowania.

Cechy charakterystyczne ACUVUE RevitaLens

ACUVUE RevitaLens to płyn, który zawiera wysokiej jakości substancje dezynfekujące (m.in. dwuchlorowodorek aleksyny i polyquaternium-1). Doskonale zbilansowana struktura chemiczna preparatu pozwala uzyskać wysoką skuteczność w pielęgnacji szkieł kontaktowych. Płyn czyści i dezynfekuje soczewki, przygotowując je do kolejnej aplikacji. Wykorzystuje nowoczesne technologie, które czynią go wysokiej jakości preparatem pielęgnującym.

ACUVUE RevitaLens wykazuje pełną biozgodność z gałką oczną. Dzięki temu nie powoduje żadnych podrażnień, zaczerwienień oraz reakcji alergicznych. Preparat usuwa 85% osadów białkowo-lipidowych, które gromadzą się na powierzchni soczewki podczas jej użytkowania. Eliminuje również drobnoustroje (np. Acanthamoeba), które wykazują odporność na inne płyny pielęgnacyjne dostępne w sprzedaży. Atutem płynu jest usuwanie nawet 99,99% grzybów i bakterii z powierzchni szkieł kontaktowych. Tak duża skuteczność dezynfekująca sprawia, że jest to jeden z chętniej wybieranych preparatów. ACUVUE RevitaLens zapewnia doskonałą osłonę antybakteryjną. Efekty skuteczności płynu potwierdziły niezależne badania. Przyjazna kompozycja składników eliminuje problem pojawiania się jakichkolwiek podrażnień czy innych skutków ubocznych.

Skład płynu ACUVUE RevitaLens:

  • Aleksydyna 0,00016%,
  • polikwaternium- 1 0,0003%,
  • kwas borowy,
  • boran sodu dziesięciowodny,
  • Tetronic 904,
  • edetynian disodu (EDTA),
  • cytrynian trójsodowy dwuwodny,
  • chlorek sodu,
  • woda oczyszczona.

Dla kogo płyn ACUVUE RevitaLens?

ACUVUE RevitaLens to płyn przeznaczony do pielęgnacji silikonowo-hydrożelowych oraz hydrożelowych soczewek kontaktowych. Preparat można bezpiecznie stosować bez względu na tryb noszenia szkieł kontaktowych. ACUVUE RevitaLens służy do czyszczenia, dezynfekcji i pielęgnacji soczewek. Codziennie po zdjęciu szkieł kontaktowych z oczu wystarczy je opłukać i wyczyścić przy użyciu tego preparatu. Soczewki mogą być bezpiecznie przechowywane w tym płynie bez obaw o utratę ich właściwości. Zanurzone w preparacie szkła kontaktowe nie tracą swoich właściwości oraz są chronione przed kontaktem z czynnikami niepożądanymi. Ponadto płyn tworzy na soczewkach swoistego typu barierę ochronną, która zmniejsza ich podatność na gromadzenie się na ich powierzchni zarazków, grzybów i bakterii.

Butelka o pojemności 100 ml doskonale sprawdzi się do wypróbowania preparatu. Ponadto taka pojemność jest wygodnym rozwiązaniem w podróży - wówczas nie trzeba brać ze sobą butelki z płynem do pielęgnacji szkieł o dużo większej pojemności. To idealna buteleczka do torebki czy plecaka. Dzięki temu użytkownik może mieć zawsze ze sobą swój ulubiony płyn do pielęgnacji soczewek.

Zobacz płyn ACUVUE RevitaLens w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentJOHNSON & JOHNSON
MarkaACUVUE®
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml21,99 zł
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Acuvue RevitaLens MPDS 100 ml
Twoja ocena