Zestaw startowy AquaView Moist 1 szt.

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Nasza cena:

17,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Hit

Zmagasz się z wadą nadwzroczności lub krótkowzroczności i szukasz idealnych szkieł kontaktowych? Istotna jest dla Ciebie najwyższa jakość oraz satysfakcja z ich użytkowania? Wybierz AquaView Moist i zapewnij swoim oczom perfekcyjne widzenie oraz zdrowie i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Cechy charakterystyczne AquaView Moist

AquaView Moist to produkt dedykowany krótkowidzom oraz dalekowidzom, który dostępny jest w szerokim zakresie mocy ujemnych oraz dodatnich. Model ten cechuje się wysokim poziomem uwodnienia, oraz posiada optymalny wskaźnik przepuszczalności tlenowej, dzięki czemu jego użytkowanie wiąże się z wysokim poziomem komfortu i wygody, a oczy ich użytkownika pozostają świeże i pełne blasku przez cały dzień, wolne od podrażnień i wysychania. Dodatkowo rogówka ma stały i nieograniczony dostęp do tlenu, dzięki czemu zniwelowane zostały takie niedogodności jak zaczerwienienia i stany zapalne, a oczy pozostają zdrowe i wolne od infekcji.

Dodatkowo soczewki AquaView Moist wyposażono w filtry UV, które zapewnią Ci ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Regularne noszenie szkieł pozwala skutecznie zahamować posiadaną wadę wzroku, a ich aplikacja jest bardzo prosta i łatwa nawet dla niedoświadczonych użytkowników. Wszystko to dzięki umieszczeniu na powierzchni soczewki specjalnego, niebieskiego zabarwienia, które znacznie ułatwia ich zakładanie. Szkła te przystosowane są do noszenia w trybie miesięcznym, a jedna para starczy Ci na okres miesiąca. Produkt ten wymaga codziennego oczyszczania i pielęgnacji szkieł za pomocą specjalnie do tego dobranych preparatów, które znajdziesz w salonach optycznych. W opakowaniu znajdziesz 1 sztukę soczewek, jest to więc dobra opcja, jeżeli nie znasz jeszcze tego produktu i chcesz po prostu go wypróbować. Warto skorzystać z tej wygodnej opcji i nie płacić wiele, aby uniknąć sytuacji, w której po prostu produkt nie do końca nas zadowolił.

Dla kogo soczewki AquaView Moist?

Soczewki miesięczne AquaView Moist będą świetną opcją zarówno dla krótkowidzów, jak i dalekowidzów, którzy cenią sobie perfekcyjne widzenie w każdej sytuacji oraz doceniają komfort i wygodę podczas noszenia szkieł. To także dobry wybór dla osób niedoświadczonych, które wcześniej jeszcze nie korzystały z soczewek kontaktowych. Produkt cechuje się łatwą aplikacją, jest miękki i elastyczny, oraz praktycznie niewyczuwalny dla oka. Z pewnością zadowoli wielu wymagających użytkowników, oraz świeżaków w noszeniu szkieł kontaktowych.

Zobacz soczewki AquaView Moist w innych wielkościach opakowań:

Więcej informacji
ProducentINTEROJO
MarkaAquaView
Ilość w opakowaniu1 sztuka
Dostępność24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw startowy AquaView Moist 1 szt.
Twoja ocena