Zestaw startowy AquaView Moist 2 weeks 1 szt.

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Nasza cena:

13,39 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Hit

AquaView Moist 2 weeks to dwutygodniowe soczewki, które przeznaczone są dla osób chcących wypróbować ten model lub dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze szkłami kontaktowymi. Zaprojektowane z myślą o korygowaniu krótkowzroczności i nadwzroczności. Wyróżnia je długotrwałe nawilżenie wpływające na komfort użytkowania oraz delikatne, lekko niebieskie zabarwienie, które ułatwia aplikację.

Cechy charakterystyczne AquaView Moist 2 weeks

AquaView Moist 2 weeks to soczewki dwutygodniowe, które zostały wyprodukowane z materiału o nazwie Hioxifilcon A. Jego atutem jest zapewnienie komfortu użytkowania oraz wyeliminowanie problemu tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka. Wysoki poziom uwodnienia (55%) zapobiega wysychaniu rogówki, a tym samym minimalizuje ryzyko wystąpienia podrażnień i zaczerwienienia. Soczewki wykazują zdolność do zatrzymywania wody w swoim obrębie. Można z nich korzystać nawet przez kilkanaście godzin dziennie bez uczucia dyskomfortu.

Soczewki dwutygodniowe AquaView Moist 2 weeks zapewniają także optymalny dostęp powietrza do wnętrza narządu wzroku. Współczynnik przepuszczalności tlenu Dk/t wynosi 25. Aplikacja, zdejmowanie i manipulowanie szkłami kontaktowymi na oku jest wygodniejsze dzięki zastosowaniu jasnoniebieskiego zabarwienia. AquaView Moist 2 weeks wyposażono w filtry UV, które blokują niekorzystne działanie promieniowania słonecznego, co wpływa na wzrost bezpieczeństwa narządu wzroku.

AquaView Moist 2 weeks to soczewki dwutygodniowe przeznaczone do stosowania w trybie dziennym. Wymagają regularnej pielęgnacji. Po zdjęciu z oczu należy je opłukać i wyczyścić płynem do pielęgnacji soczewek. Następnie wystarczy zanurzyć je w pojemniczkach wypełnionych preparatem, aby po kilku godzinach móc ponownie skorzystać z zalet tego rozwiązania optycznego.

Dla kogo soczewki AquaView Moist 2 weeks?

Soczewki AquaView Moist 2 weeks zostały stworzone z myślą o użytkownikach, którzy chcą wypróbować ten model soczewek kontaktowych. Przeznaczony zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą formą korekcji, jak i użytkowników, którzy poszukują najlepszego rozwiązania dla siebie. Są to dwutygodniowe soczewki kontaktowe dostosowane do noszenia w trybie dziennym.

Wykorzystane technologie zapewniają wysoki komfort użytkowania, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się wygodą korzystania przez 14 dni. Optymalny poziom nawilżenia i tlenoprzepuszczalności czuwa nad tym, aby oczy były wypoczęte, wolne od podrażnień i zaczerwienienia. Aplikację tego modelu ułatwia delikatne, niebieskie zabarwienie materiału.

Soczewki kontaktowe są wygodną alternatywą dla korekcji wad wzroku za pomocą tradycyjnych okularów. Ich stosowanie nie niesie za sobą takich ograniczeń jak parujące szkła czy mniejsze pole widzenia z uwagi na oprawki okularowe. Zestaw startowy AquaView Moist 2 weeks dostępny jest w mocach ujemnych i dodatnich - dla krótkowidzów oraz dalekowidzów. W opakowaniu znajduje się 1 sztuka szkieł AquaView Moist 2 weeks. To wielkość, dzięki której użytkownik może zdecydować się, czy dany model soczewek kontaktowych spełnia jego oczekiwania. Dobierając dwa pudełka, utworzy parę soczewek na 2 tygodnie codziennego użytkowania.

Zobacz soczewki AquaView Moist 2 weeks w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentINTEROJO
MarkaAquaView
Ilość w opakowaniu1 sztuka
Dostępność24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw startowy AquaView Moist 2 weeks 1 szt.
Twoja ocena