Biofinity Energys™ 6 szt.

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

112,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

To właśnie dla użytkowników często przebywających w cyfrowym świecie, znana i ceniona marka Cooper Vision stworzyła jedyne w swoim rodzaju soczewki kontaktowe Biofinity Energys™. Skutecznie niwelujące suchość oraz zmęczenie oczu, gwarantujące widzenie w wysokiej rozdzielczości i niewyczuwalne na oku, nawet po kilkunastu godzinach od założenia.

Funkcjonalność soczewek Biofinity Energys™:

Praca z komputerem, telefonem, tabletem odciska piętno na kondycji wzroku. Obniżona częstotliwość mrugania, przeciążenie akomodacyjne, częsta zmiana odległości patrzenia - to trzy najpoważniejsze rzeczy, z którymi muszą borykać się Twoje oczy. Jeśli jesteś krótko- lub dalekowidzem i poszukujesz soczewek idealnych, zwróć uwagę na Biofinity Energys™.

Wykonane w oparciu o innowacyjną technologię Aquaform® mają zdolność do przyciągania i wiązania w swoim obrębie cząsteczek wody. To daje intensywne, długotrwałe nawilżenie, dzięki któremu oko pozostaje wilgotne przez cały dzień. Nie ma mowy o suchości i zaczerwienieniu. Oczy są białe i zdrowe - efekt ten podtrzymywany jest przez wysoki współczynnik przepuszczalności tlenowej, uzyskany poprzez bezpieczne, długie wiązania silikonowe.

Kilka sekund po tym, jak założysz soczewki przestajesz w ogóle czuć, że masz je na oku. To zasługa zminimalizowanego tarcia na linii soczewka-powieka oraz dodatkowego systemu stabilizującego, dzięki któremu soczewki perfekcyjnie dopasowują się do oka i pozostają w jednym miejscu - bez podwijania i wypadania.

Zalety soczewek Biofinity Energys™

Charakterystyczna dla opisywanych soczewek jest unikalna strefa optyczna Digital Zone Optics™, niwelująca obciążenie akomodacyjne i stymulująca dodatnią moc w centralnej części soczewki. W efekcie widziany przez Ciebie obraz jest ostry i wyraźny - bez szumów i refleksów. W każdym miejscu i porze dnia. Z dużą łatwością możesz „skakać” wzrokiem między różnymi ekranami, mając gwarancję widzenia w wysokiej rozdzielczości.

Biofinity Energys™ są niezwykle komfortowe w stosowaniu - deklarują to również użytkownicy, nieprzepadający za koniecznością czyszczenia soczewek i cowieczornego umieszczania ich w pojemniczku z płynem. Soczewki mogą być bowiem stosowane w trybie ciągłym, dniem i nocą.

Zgodnie z zapewnieniami producenta, 9 na 10 użytkowników urządzeń cyfrowych (spędzających przed ekranem minimum cztery godziny dziennie) deklaruje znaczną poprawę komfortu i kondycji oczu przy stosowaniu soczewek Biofinity Energys™ przez minimum tydzień.

Najważniejsze zalety soczewek kontaktowych Biofinity Energys™:

  • długotrwałe, naturalne nawilżenie oczu - dzięki technologii Aquaform®,
  • wysoki współczynnik przepuszczalności tlenowej,
  • zmniejszone tarcie na linii soczewka-powieka,
  • dodatkowy system stabilizujący,
  • unikalna strefa optyczna Digital Zone Optics™,
  • możliwość stosowania w trybie ciągłym,
  • miesięczny tryb wymiany.

Biofinity Energys™ w opakowaniu 6 szt. Dlaczego warto?

Jeśli już zdarzyło Ci się korzystać z Biofinity Energys™ i jesteś zdecydowany, by robić to nadal, opakowanie z 6 soczewkami pozwoli Ci zaoszczędzić czas oraz pieniądze. To zapas na całe trzy miesiące i mniejsza cena w zestawieniu z kosztem jednej soczewki.

Zobacz soczewki Biofinity Energys w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaBiofinity
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępność24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Biofinity Energys™ 6 szt.
Twoja ocena