Biomedics 55 Evolution™ - moce dodatnie

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

do 8 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

51,58 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Zmagasz się z wadą dalekowzroczności i poszukujesz idealnych szkieł kontaktowych, które zapewnią Ci perfekcyjne widzenie w każdej sytuacji? Szukasz modelu, którego użytkowanie będzie dodatkowo wygodne i komfortowe? Sięgnij po Biomedics 55 Evolution, soczewki nowej generacji, które Ci to zapewnią!

Cechy charakterystyczne Biomedics 55 Evolution

Biomedics 55 Evolution to innowacyjne szkła, które dostępne są w mocach dodatnich. Produkt ten cechuje się wysokim poziomem uwodnienia (55%), dzięki czemu oczy użytkownika tych soczewek są świeże i pełne blasku nawet przez cały dzień ich użytkowania. Dodatkowo soczewki te cechują się także wysokim poziomem przepuszczalności tlenowej, dzięki czemu rogówka oka ma stały i swobodny dostęp do tlenu. Znacznie ogranicza to więc występowanie podrażnień oraz nadmierne wysychanie oczu, sprawiając, że noszenie szkieł wiąże się z komfortem i jest praktycznie niewyczuwalne dla oka. Asferyczny kształt soczewek i ich cienkie krawędzie jeszcze bardziej zwiększają komfort wynikający z noszenia szkieł.

Produkt został wyposażony także w Unikalny System Abberacji, którego zadaniem jest likwidacja abberacji soczewki kontaktowej oraz abberacji soczewki oka. Dzięki temu obraz widziany za pomocą tych soczewek jest bardzo czysty i nieskazitelny, ostry i wyraźny w każdej sytuacji, bez szumów, refleksów oraz cieni. Dodatkowo soczewki posiadają także wbudowane filtry UV, dzięki czemu możesz mieć pewność, że podczas ich noszenia Twoje oczy pozostaną w pełni zabezpieczone przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Szkła te przeznaczone są do noszenia w trybie miesięcznym dziennym, oznacza to, że jedna para szkieł starczy Ci na okres 1 miesiąca użytkowania. Jedyne, o czym musisz pamiętać to regularna pielęgnacja szkieł za pomocą specjalnie do tego przeznaczonych preparatów. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, pakiet ten wystarczy Ci na 3 miesiące noszenia szkieł, bez potrzeby odwiedzania w tym czasie salonu optycznego.

Dla kogo soczewki Biomedics 55 Evolution?

Soczewki Biomedics 55 Evolution dedykowane są osobom zmagającym się z wadą nadwzroczności, w związku z tym dostępne są w mocach dodatnich. Produkt ten będzie więc idealnym wyborem dla wszystkich osób zmagających się z tą wadą, które od swoich szkieł kontaktowych oczekują najwyższej jakości. Warto sięgnąć po niego także w sytuacji, gdy do tej pory noszenie soczewek wiązało się z dyskomfortem, produkt ten pozwoli uniknąć nieprzyjemnych dolegliwości i zapewni wysoki poziom satysfakcji.

Zobacz soczewki Biomedics 55 Evolution w wersji z mocami ujemnymi:

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaBiomedics
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępnośćdo 8 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Biomedics 55 Evolution™ - moce dodatnie
Twoja ocena