Biomedics 55 evolution (Mediflex 55™) 6 szt. - moce ujemne

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

do 8 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

50,89 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Prawidłowo dobrane soczewki kontaktowe to coś więcej niż dobry zakup. Jako że nosisz je często, mają one bardzo duży i realny wpływ na komfort życia i codziennego funkcjonowania. Szukasz soczewek, które zapewnią Ci maksymalną wygodę? Biomedics 55 evolution™ to słuszne rozwiązanie. Oparte na materiale najnowszej generacji, będącym wynikiem wieloletniej pracy najlepszych specjalistów z branży optycznej. Oferują korzystne parametry techniczne, a wszystko to w wysokim standardzie od renomowanego producenta.

Cechy charakterystyczne Biomedics 55 evolution

Biomedics 55 evolution™ to nowsza, udoskonalona wersja soczewek poprzedniej generacji: Biomedics 55, która w Polsce znana była także jako Mediflex 55. Stworzone przez cenioną na całym świecie markę CooperVision charakteryzują się niezwykle korzystnymi parametrami technicznymi.

Uwodnienie na poziomie 55% przekłada się na intensywne oraz długotrwałe nawilżenie, dzięki któremu korzystasz z soczewek nawet przez cały dzień, nie odczuwając nawet najmniejszej suchości oczu. Dotyczy to także sytuacji, w której przez wiele godzin patrzysz w ekran komputera, ograniczając częstotliwość mrugania. Nie ma więc mowy o nieestetycznym zaczerwienieniu i przedwczesnym zmęczeniu wzroku.

Biomedics 55 evolution™ charakteryzują się wysokim parametrem przepuszczalności tlenowej. To oznacza, że nie odgradzają oczu od otoczenia, a zapewniają im swobody dostęp do tlenu, w ten sposób nie tworząc ryzyka infekcji. Rogówka jest dotleniona, a oczy zdrowe. Soczewki kontaktowe Biomedics 55 evolution™ o mocach ujemnych są przeznaczone dla krótkowidzów - osób, które mają problem z wyraźnym widzeniem oddalonych przedmiotów. Zamglenie? Szum? Refleksy? Nigdy więcej! Opisywane soczewki oferują widzenie w wysokiej rozdzielczości, w zasadzie niezależnie od panujących warunków oświetleniowych. Świat widziany przy pomocy Biomedics 55 evolution™ jest kolorowy i wyraźny.

Jeszcze cieńsze i delikatnie zaokrąglone krawędzie sprawiają, że aplikacja soczewek jest łatwa i szybka. Potwierdzają to także początkujący użytkownicy. Tym bardziej, że producent wzbogacił produkt o jasnoniebieskie zabarwienie po jednej ze stron, które wyraźnie “podpowiada”, która strona powinna znajdować się na oku, a która ma być skierowana na zewnątrz. Całości dopełnia fakt, że soczewki Biomedics 55 evolution™ zawierają kompleks filtrów UV, które skutecznie blokują ponad 90% szkodliwego promieniowania UVA/UVB, zabezpieczając użytkownika przed groźnymi chorobami wzroku.

Największe zalety soczewek Biomedics 55 evolution™

 • Produkt renomowanej marki - Biomedics 55 evolution™ to soczewki zaprojektowane i wykonane przez CooperVision, jedną z najbardziej cenionym i rozpoznawalnych marek na świecie. To gwarancja wysokiej jakości.
 • Wyraźne widzenie w każdych warunkach - teraz także najdalej położone przedmioty będą wyraźne, a kolory nasycone. Soczewki gwarantują perfekcyjną jakość widzenia, pozbawioną szumów i refleksów.
 • Wysoki stopień uwodnienia - o wartości aż 55% odpowiada za długotrwałe i intensywne nawilżenie, dzięki któremu soczewki są niezwykle wygodne w stosowaniu: nie powodują suchości ani zaczerwienienia oczu.
 • Udoskonalony kształt i krawędzie - dzięki temu, że Biomedics 55 evolution™ są jeszcze cieńsze i elastyczne, ich zakładanie nie sprawia problemu nawet początkującym użytkownikom.
 • Jasnoniebieskie zabarwienie - wygodę stosowania potęguje zabarwienie jednej ze stron, które wyraźnie “podpowiada”, która część soczewek powinna przylegać do oka, a która powinna być skierowana na zewnątrz.
 • Do dziennego stosowania - rano zakładasz, korzystasz przez cały dzień, a wieczorem zdejmujesz, oczyszczasz i przechowujesz. Korzystając w taki sposób z opisywanych soczewek, masz pewność, że zachowają one wszystkie swoje cenne właściwości przez obiecany okres 30 dni.

Dla kogo soczewki Biomedics 55 evolution™?

 • dla krótkowidzów;
 • dla osób poszukujących najbardziej komfortowych i bezpiecznych rozwiązań;
 • dla początkujących i doświadczonych użytkowników;
 • dla osób skarżących się na suchość oczu;
 • dla osób spędzających dużo czasu przed ekranami urządzeń elektronicznych;
 • dla osób lubiących przebywać poza domem, na zewnątrz, w naturalnym świetle słońca.

Biomedics 55 evolution™ są przeznaczone do miesięcznego stosowania w trybie dziennym. To oznacza, że aby zachowały cenne właściwości przez całe 30 dni, powinieneś każdego wieczora je zdjąć, oczyścić przy pomocy płynu pielęgnacyjnego i na czas nieużywania umieścić w dedykowanym pojemniczku wypełnionym tymże płynem.

Zobacz soczewki Biomedics 55 Evolution w wersji z mocami dodatnimi:

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaBiomedics
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępnośćdo 8 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Biomedics 55 evolution (Mediflex 55™) 6 szt. - moce ujemne
Twoja ocena