Biotrue® ONEday 180 szt.

Ilość w opakowaniu:

180 sztuk

Dostępność:

do 3 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

180 sztuk

Nasza cena:

334,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Z powodu opóźnień dostaw od producenta czas oczekiwania na soczewki ulegnie wydłużeniu. Przed złożeniem zamówienia proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dostępności soczewek.  Jesteś krótkowidzem lub dalekowidzem i poszukujesz szkieł kontaktowych, które zapewnią Ci ostre i wyraźne widzenie w każdej sytuacji, oraz wysoki poziom wygody, oraz komfortu? Potrzebujesz szkieł, które pozwolą Ci skutecznie zwalczyć podrażnienia oraz zaczerwienienie oczu? W takim razie wybierz soczewki Biotrue ONEday, idealne dla aktywnych i wymagających osób.

Cechy charakterystyczne Biotrue ONEday

Soczewki Biotrue ONEday to nowoczesne szkła kontaktowe wysokiej generacji, które stworzone zostały z myślą zarówno o krótkowidzach, jak i dalekowidzach. Stworzone zostały z ultra nowoczesnego materiału HyperGel, który zapewnia im wysoki poziom nawilżenia oraz duży poziom przepuszczalności tlenowej, co przekłada się na stały i swobodny dostęp rogówki do tlenu, oraz dogłębne nawilżenie oczu przez cały dzień stosowania soczewek. Dzięki temu oczy ich użytkownika są odpowiednio natlenione, żywe i pełne blasku przez cały dzień ich noszenia. Wysoki stopień uwodnienia chroni także oczy użytkownika przed wszelkiego rodzaju podrażnieniami, zaczerwieniem oczu oraz przed ich nadmiernym wysychaniem.

Biotrue ONEday zapewnią Ci ostre i wyraźne widzenie w wysokiej rozdzielczości. Ich perfekcyjna budowa i kształt pozytywnie wpływają na widziany przez użytkownika obraz, dzięki czemu udało się całkowicie wyeliminować brak ostrości, niepożądane zamglenia oraz refleksy. Produkt ten cechuje się ponadto jednodniowym trybem użytkowania, co oznacza, że codziennie wieczorem wyrzucasz zużytą parę, a rano sięgasz po całkowicie świeżą i nową. Jest to wygodne rozwiązanie zwłaszcza dla tych osób, które nie chcą tracić zbyt wiele czasu na regularne czyszczenie i pielęgnację szkieł każdego dnia. Dodatkowo szkła te są bardzo wygodne i łatwe w aplikacji, dzięki czemu mogą być użytkowane nie tylko przez osoby doświadczone, ale także przez nowicjuszy w tym temacie. W opakowaniu znajdziesz 180 sztuk soczewek, które mogą być użytkowane przez okres 90 dni.

Dla kogo Biotrue ONEday?

Soczewki Biotrue ONEday dedykowane są zwłaszcza tym osobom, które cenią sobie wygodne oraz aktywne życie. Będą skutecznym wyborem dla wszystkich tych osób, które często zmagają się z nadmierną suchością oczu oraz ich podrażnieniami, które bardzo często wynikają z codziennego spędzania czasu przed ekranami komputerowymi. Będzie to także idealne rozwiązanie dla alergików, którzy często zmagają się z sezonowymi alergiami, skutecznie bowiem likwidują wszelkiego rodzaju infekcje oraz niechciane podrażnienia.

Zobacz soczewki Biotrue ONEday w innych wielkościach opakowań:

Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
MarkaBiotrue
Ilość w opakowaniu180 sztuk
Dostępnośćdo 3 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Biotrue® ONEday 180 szt.
Twoja ocena