Biotrue ONEday for Presbyopia 30 szt.

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

95,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!


Z powodu opóźnień dostaw od producenta czas oczekiwania na soczewki ulegnie wydłużeniu. Przed złożeniem zamówienia proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dostępności soczewek.  

Soczewki kontaktowe Biotrue ONEday for Presbyopia to wieloogniskowe soczewki kontaktowe pochodzące od firmy Bausch&Lomb. Zostały zaprojektowane i stworzone specjalnie po to, żeby pomóc osobom cierpiącym na prezbiopię, znanej także jako starczowzroczność. Powstaje ona w rezultacie naturalnego procesu starzenia się ludzkich oczu. Pierwsze objawy zazwyczaj można zaobserwować już po 40. roku życia. Prezbiopia polega na nieostrym widzeniu przedmiotów, które znajdują się w niewielkiej odległości.

Trzy strefy optyczne

Soczewki progresywne Biotrue ONEday for Presbyopia potrafią skorygować wady wzroku na wszystkie odległości. Wyjątkowy design opierający się na trzech strefach optycznych stosuje naturalne właściwości ludzkiego oka, które skupia się na przedmiotach w bliskiej oraz w dalekiej odległości, ale również jest w stanie dostrzec te, które są w połowie linii dystansu. Każda z indywidualnych stref optycznych znajduje się we współśrodkowych kręgach. Natomiast zewnętrzny krąg daje możliwość ostrego widzenia obiektów, które znajdują się w niewielkiej odległości. Krąg zewnętrzny odpowiada za widzenie przedmiotów oddalonych.

Doskonale nawilżają oko i są komfortowe w noszeniu

Do produkcji soczewek kontaktowych Biotrue ONEday for Presbyopia wykorzystano materiał Nesofilcon A. Jest on połączeniem cech klasycznego hydrożelu oraz hydrożelu silikonowego. Dzięki temu gwarantuje on wysoką zawartość wody w soczewkach kontaktowych oraz bardzo dużą przepuszczalność tlenu. Technologia HyperGel jest oparta na aktywnych składnikach, które znajdują się w wyższych warstwach materiału. Biorą one udział w tworzeniu się warstwy lipidowej, która zapewnia im ochronę przed wysychaniem. To sprawia, że soczewki kontaktowe Biotrue ONEday for Presbyopia są przez cały czas nawilżone oraz gwarantują wyraźne i komfortowe widzenie przez cały dzień. 78 procentowa zawartość wody odpowiada jej naturalnej zawartości w rogówce oka.

Soczewki chroniące przed szkodliwym promieniowaniem UV

Soczewki progresywne Biotrue OneDay for Presbyopia zostały wyposażone w filtr UV, który częściowo pochłania szkodliwe promieniowanie UVA i UVB. Musisz jednak wiedzieć o tym, że nie zastąpią one całkowicie okularów przeciwsłonecznych, ponieważ siłą rzeczy nie są w stanie chronić całej powierzchni oka. Dlatego, jeżeli na co dzień nosisz soczewki kontaktowe, to w słoneczne dni polecamy Ci jeszcze dodatkowo zakładanie okularów przeciwsłonecznych.

Zobacz soczewki Biotrue ONEday for Presbyopia w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
MarkaBiotrue
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 10 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Biotrue ONEday for Presbyopia 30 szt.
Twoja ocena