Clariti 1 Day Multifocal 30 szt.

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

107,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Clariti 1 Day Multifocal to jednodniowe soczewki kontaktowe o uwodnieniu w granicach 56%. Są wykonane z materiału o nazwie Somofilcon A. W opakowaniu znajduje się 30 sztuk soczewek, więc jedno wystarcza na cały miesiąc. Soczewki kontaktowe zostały wyprodukowane przez znaną na całym świecie firmę Cooper Vision. Tak samo, jak pozostałe soczewki z rodziny Clariti są silikonowo-hydrożelowe.


Clariti 1 Day Multifocal umożliwiają doskonałe widzenie z każdej odległości, zarówno z bliska, jak i z daleka. Odległości pośrednie również znajdują się w tym zakresie. Ogromną zaletą tych soczewek jest fakt, że są bardzo dobrze nawilżone. Zastosowano w nich opatentowaną technologię AquaGen, która jest za to odpowiedzialna. Współczynnik nawilżenia w tych soczewkach wynosi aż 56%. Najważniejszymi parametrami, które wyróżniają te soczewki są asferyczna powierzchnia tylna oraz zaokrąglony kształt krawędzi. Co więcej soczewki Clariti 1 Day Multifocal zostały wyposażone w filtry UV, które chronią przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, które może być odpowiedzialne za różnego rodzaju choroby oczu, między innymi jaskrę oraz zaćmę.

Dla kogo są przeznaczone soczewki kontaktowe Clariti 1 Day Mutlifocal?

Najbardziej rekomendowane są dla osób, które cierpią na prezbiopię, czyli starczowzroczność. Pojawia się ona już po 40 roku życia. Jej najczęstszym objawem jest to, że ma się problemy z widzeniem z bliskiej odległości. Dlatego często trzeba odsuwać od siebie książkę lub telefon, aby cokolwiek przeczytać. Te progresywne soczewki kontaktowe działają w taki sam sposób jak okulary progresywne. Jeżeli masz prezbiopię, to nie powinieneś się tym specjalnie przejmować, ponieważ jest to naturalny proces. Na szczęście obecnie można ją szybko skorygować za pomocą odpowiednich soczewek progresywnych.


Kolejną grupą osób, która powinna sięgnąć po soczewki kontaktowe Clariti 1 Day Mutlifocal są Ci, którym zależy na komforcie związanym z noszeniem szkieł jednodniowych. Ich ogromnym plusem jest fakt, że nie trzeba ich codzienne czyścić, ani przejmować się, czy szkło nie uszkodziło się podczas jego zakładania. Dodatkowo te soczewki są komfortowe w noszeniu i łatwo się je zakłada. Są odpowiednie nawet dla osób początkujących.


Tymi soczewkami kontaktowymi powinny się również zainteresować osoby, które są aktywne i nie mają czasu dbać codziennie o soczewki. Na pewno docenią one komfort wynikający z tego, że te soczewki są jednodniowe. Soczewki nie wysuszają i nie podrażniają oczu. Warto je wypróbować.

Sprawdź również inne soczewki progresywne marki Clariti:

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaClariti
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 10 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Clariti 1 Day Multifocal 30 szt.
Twoja ocena