Clariti Toric 3 szt.

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

do wyczerpania zapasów

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

66,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

UWAGA !!! 
SOCZEWKI WYCOFANE Z PRODUKCJI I DOSTĘPNE DO WYCZERPANIA ASORTYMENTU. PRZED ZAMÓWIENIEM PROSIMY O KONTAKT Z BIUREM OBSŁUGI KLIENTA CELEM POTWIERDZENIA DOSTĘPNOŚCI.

Clariti Toric to miesięczne soczewki toryczne przeznaczone do korygowania astygmatyzmu. Powinno się je stosować przez maksymalnie 30 dni w trybie dziennym. Posiadają szeroki zakres parametrów, dzięki temu praktycznie każdy może znaleźć odpowiednie do jego wady wzroku soczewki kontaktowe.

Cechy charakterystyczne soczewek Clariti Toric

Clariti Toric charakteryzują się dużą wartością przepuszczalności tlenu - Dk/t 57 - i wysoką zawartością wody - 56%. Przy tym są miękkie i dobrze dopasowują się do kształtu oczu, co zawdzięczają wdrożeniu technologii konstrukcyjnej Advanced Edge Technology. Soczewki te gwarantują bardzo duży komfort przez cały dzień noszenia. Posiadają asferyczną konstrukcję optyczną, która minimalizuje aberrację, czyli wadę optyczną polegającą na różnym miejscu ogniskowania się promieni o odmiennej długości fali. Soczewki toryczne Clariti Toric zapewniają również skuteczną ochronę przed promieniami UVA i UVB.

Równowaga pomiędzy wygodą a zdrowiem rogówki

Toryczne soczewki Clariti Toric wyprodukowała uznaną na całym świecie firmę Cooper Vision. Zachowują one właściwą harmonię pomiędzy przepuszczalnością tlenu, miękkością oraz wysoką zawartością wody. To wszystko sprawia, że szkła te są nie tylko komfortowe, ale mają również pozytywny wpływ na zdrowie Twoich oczu. W Clariti Toric została wykorzystana innowacyjna technologia AquaGen, gwarantująca stały poziom nawilżenia oczu podczas noszenia soczewek kontaktowych, co zestawiono z zawartością wody w soczewkach na poziomie 56%. Dzięki temu soczewki Clariti Toric gwarantują bardzo wysoki komfort noszenia przez cały dzień. Soczewki toryczne od firmy Cooper Vision charakteryzują się również asferyczną konstrukcją optyczną, która minimalizuje aberrację.

Toryczne soczewki Clariti Toric posiadają asferyczną powierzchnię tylną oraz zaokrąglone krawędzie. Gwarantuje ona optymalny ruch soczewki na oku przy jak najmniejszym jej kontakcie ze spojówką. Budowa soczewek Clariti Toric wyróżnia się również płynnym przejściem między strefami. Rezultatem jest bardzo duży komfort oraz wyjątkowa prostota w codziennym użytkowaniu.

Sprawdź również inne soczewki toryczne marki Clariti:

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaClariti
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępnośćdo wyczerpania zapasów
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Clariti Toric 3 szt.
Twoja ocena