Clariti Toric XR 3 szt.

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

do 30 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

177,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Soczewki dostępne w wybranych kombinacjach. Przy wyborze proszę kierować się tabelką:


MOC CYLINDER
od -10,00 do -9,50D (co 0,50D) od -2,25 do -0,75D (co 0,50D) od 5 do 180 (co 5)
od +6,50 do +10,00D (co 0,50D)
od -10,00 do -8,50D (co 0,50D) od -5,75 do -2,75D (co 0,50D)
od -8,00 do +6,00D (co 0,25D)
od +6,50 do +10,00D (co 0,5D)

 
 

Soczewki dostępne są również w wersji o innym zakresie mocy optycznych:Miesięczne Clariti Toric XR to asferyczne soczewki kontaktowe, które zostały zaprojektowane z myślą o osobach z astygmatyzmem. Wysoki poziom nawilżenia oraz inne zastosowane technologie sprawiają, że użytkownicy mogą cieszyć się komfortem użytkowania przez cały dzień - od momentu założenia aż do ich zdjęcia z oczu. Zostały wyprodukowane przez firmę Cooper Vision.

Cechy charakterystyczne Clariti Toric XR

Silikonowo-hydrożelowe soczewki Clariti Toric XR zostały wyprodukowane z materiału o nazwie Somofilcon A. Zapewnia on optymalną tlenoprzepuszczalność, dzięki czemu narząd wzroku jest odpowiednio dotleniony przez cały czas. Oczy są wypoczęte, a ryzyko podrażnień, zaczerwienień i rozwoju infekcji zminimalizowane.

Zastosowanie asferycznej konstrukcji pozwala na optymalne dopasowanie oraz wycentrowanie soczewki na oku, co ma szczególne znaczenie w przypadku osób z astygmatyzmem. Obraz jest ostry, a zniekształcenia obrazu (aberracja) zminimalizowane.

Unikalna technologia Advanced Edge Technology odpowiada natomiast za bardzo cienką krawędź, co pozytywnie wpływa na komfort użytkowania tego modelu. Szkła kontaktowe są niewyczuwalne na oku. Ponadto nie podwijają się, nie przesuwają ani nie wypadają samoistnie. Zawdzięczają to również systemowi dodatkowej stabilizacji. Technologia AquaGen oraz wysoki poziom uwodnienia (56%) sprawiają, że soczewki są stale nawilżone. Poziom nawilżenia ma szczególne znaczenie w przypadku osób z astygmatyzmem, których oczy są bardziej wymagające.

Soczewki wykorzystują filtry UVA/UVB, które zabezpieczają wzrok przed negatywnym działaniem promieniowania słonecznego (pochłaniają ponad 97% promieniowania). Zastosowane rozwiązania pozwalają cieszyć się wysoką jakością obrazu w każdych warunkach i na każdą odległość.

Dla kogo Clariti Toric XR?

Clariti Toric XR to miesięczne soczewki toryczne, które zostały zaprojektowane z myślą o pacjentach z astygmatyzmem. Rozwiązanie to skierowane jest do osób poszukujących komfortowej korekcji wady wzroku. Stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych okularów korekcyjnych. Soczewki polecane są osobom, które dotychczas były niezadowolone ze stosowania innych modeli torycznych. Zastosowane technologie sprawiają, że mogą z nich korzystać również osoby mające skłonności do zaczerwienień i podrażnień oczu.

Tryb miesięczny jest jednym z najchętniej wybieranych przez użytkowników soczewek. Wystarczy codzienna pielęgnacja szkieł kontaktowych, aby zachowały one swoje właściwości przez 30 dni liczonych od dnia ich pierwszego kontaktu z okiem. Clariti Toric XR zapewniają wysoką jakość widzenia. Astygmatycy doceniają je również za optymalny stopień nawilżenia oraz doskonałe przyleganie do powierzchni rogówki.

Opakowanie o pojemności 3 sztuk najczęściej wybierają użytkownicy z różnowzrocznością. Dzięki dobraniu dwóch pudełek z soczewkami o różnej mocy mogą cieszyć się komfortowym rozwiązaniem optycznym przez 3 miesiące.

Miesięczne soczewki Clariti Toric XR wymagają regularnej pielęgnacji. Po każdym zdjęciu szkieł kontaktowych z oczu należy zanurzyć je w pojemniczku wypełnionym specjalnym płynem do czyszczenia soczewek. Po kilku godzinach są one ponownie gotowe do użycia. Tylko regularna pielęgnacja miesięcznych Clariti Toric XR jest w stanie zagwarantować wysoki komfort użytkowania przez cały okres przydatności (30 dni liczonych od dnia ich pierwszego kontaktu z okiem).

Sprawdź również inne soczewki toryczne marki Clariti:

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaClariti
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępnośćdo 30 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Clariti Toric XR 3 szt.
Twoja ocena