Crazy Lenses - Szalone soczewki 2 szt 0,00

Ilość w opakowaniu:

2 sztuki

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

2 sztuki

Nasza cena:

50,96 zł
Kupując więcej oszczędzasz!Crazy Lens zerówki należą do grupy soczewek kwartalnych. Są to kolorowe szkła kontaktowe bez mocy, które są prostym sposobem na zmianę wyglądu użytkownika. Wykorzystywane są na imprezy okolicznościowe, a w przypadku delikatniejszych wzorów - na co dzień. Podczas ich produkcji zastosowano technologie, które sprawiają, że soczewki są w pełni bezpieczne dla wzroku.

Cechy charakterystyczne Crazy Lens

Crazy Lens to soczewki kontaktowe, które pozwalają na szybką (odwracalną) zmianę swojego wyglądu. Oryginalność wzorów sprawia, że użytkownik z pewnością wyróżni się z tłumu, zapadając w pamięci swoich rozmówców. Model bez mocy przeznaczony jest dla osób bez wady wzroku, dzięki czemu nie tylko krótkowzroczni czy dalekowzroczni użytkownicy mogą zmienić kolor swoich oczu.

Zastosowane technologie umożliwiają zmianę koloru każdej barwy tęczówki. Wykorzystano tutaj technologię intensywnego pigmentu i wielowarstwowości kolorów. Dzięki temu soczewki doskonale kryją naturalną barwę oczu użytkownika. Nasycona barwa utrzyma się przez cały okres użyteczności, o ile szkła kontaktowe będą właściwie pielęgnowane.

Crazy Lens wyprodukowane zostały z materiału hydrożelowego o uwodnieniu na poziomie 45%. Hydrogel Terpolymer odpowiada za zapewnienie optymalnego dopasowania do naturalnej krzywizny rogówki użytkownika. Wysoki poziom nawilżenia sprawia, nawet po wielu godzinach użytkowania oczy są wypoczęte, wolne od zaczerwienień oraz podrażnień.

Crazy Lens dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, m.in.: Anaconda, Black Titan, BlackOut, Blizzard, Blood Shot, Blue Leopard, Blue Star, Blue Streak, Cat Eye, Chequered, Dragon Eyes, Hellblazer, Hot Pink, Hulk Green, Mangekyu, Red Devil, Red Screen, Solar Blue, Twilight, Vampire, Venus, Viper, Voldermort, Volturi, Vorms, White Screen, White Zombie, Whiteout, Zebra.

Dla kogo Crazy Lens w wersji plano?

Crazy Lens zerówki to rozwiązanie, które powstało z myślą o osobach chcących całkowicie zmienić naturalny kolor swoich oczu. Szkła kontaktowe dostępne są w odważnych barwach oraz oryginalnych wzorach (np. kociego oka). Ta wersja przeznaczona jest dla osób bez wady wzroku w formie tzw. zerówek. W ofercie producenta znajdują się również Crazy Lens z mocami ujemnymi - Crazy Lens z mocami.

Kolorowe Crazy Lens zerówki to doskonały sposób na zmianę barwy oczu. Duża różnorodność wzorów sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Rozmówcom użytkownika z pewnością w pamięci pozostanie oryginalny efekt. Rozwiązanie to chętnie wybierane jest na imprezy okolicznościowe. Opakowanie zawiera 2 sztuki, które pozwalają na przetestowanie tego modelu przez kwartał w przypadku osób bez wady wzroku.

Crazy Lens to kolorowe soczewki kwartalne. Model ten wymaga regularnej pielęgnacji, aby zachować swoje właściwości przez cały okres użyteczności. Po zdjęciu szkieł kontaktowych z oczu należy je zanurzyć w pojemniczku z płynem do dezynfekcji i czyszczenia soczewek. Po kilku godzinach będą one ponownie gotowe do użycia. Zaleca się, aby podczas korzystania z jednej pary szkieł kontaktowych, nie zmieniać marki płynu do ich pielęgnacji.

Sprawdź również inne soczewki marki Crazy Lens:

Więcej informacji
ProducentMAXVUE VISION
MarkaCrazy Lens
Ilość w opakowaniu2 sztuki
Kolor soczewkiAnaconda, Black Out, Blizzard, Blood Shot, Blue Leopard, Blue Star, Blue Streak, Cat Eye, Chequered, Dragon Eyes, Hot Pink, Hulk Green, Mangekyu, Red Devil, Red Screen, Red Target, Solar Blue, Space Blue, Spider, Twilight, Vampire, Viper, Voldermort, Volturi, White Screen, White Zombie, Whiteout, Zebra, Hellblazer, Venus, Vorms
Dostępnośćdo 10 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Crazy Lenses - Szalone soczewki 2 szt 0,00
Twoja ocena