DAILIES TOTAL1 90 szt.

Ocena:
4.75 of 5
Średnia ocena 4.75 / 5 na podstawie 4 opinii.
Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Dostępność:

do 5 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Nasza cena:

300,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!


Ocena:
4.75 of 5
Średnia ocena 4.75 / 5 na podstawie 4 opinii.
annka9
5.0000
Soczewki może trochę drogie ale komfort użytkowania jaki zapewniają nie równa się z żadnymi innymi soczewkami.
Natalia
5.0000
Mam bardzo wrażliwe oczy i dotychczas testowane soczewki nie zapewniały mi spodziewanego komfortu. Na początku każdego dnia było ok, ale już po 10-15 godzinach (a czasami muszę tyle czasu spędzić w soczewkach) było ciężko. Do soczewek dailies total1 podchodziłam z pewnym sceptycyzmem, sądząc, ze więcej w zapewnieniach o ich cudowności ściemy i chęci zgarnięcia większej kasy za podobnej jakości soczewki niż prawdy. Koniec, końców jednak zdecydowanie zwracam honor i pokornie przyznaję, że soczewki są naprawdę rewelacyjne. Jeżeli ktoś ma problemy w innych soczewkach, ma wrażliwe oczy i musi spędzać po paręnaście godzin dziennie z soczewkami na oczach to zdecydowanie warto dopłacić te parę złotych. Soczewki rano się zakłada i na cały dzień o nich zapomina. Rewelacja!
shadow
5.0000
Soczewki super. Faktycznie zapewniają komfort noszenia pozwalający zapomnieć, że ma się je na oczach. Cena wysoka jednak i tak na mojwzrok.pl niższa o parędziesiąt złotych niż w sklepach konkurencyjnych.

Innowacyjne soczewki kontaktowe DAILIES TOTAL1 firmy Alcon oferujące niespotykany dotąd komfort użytkowania dzięki doskonałemu nawilżeniu i wysokiej oddychalności.

  • jednodniowe soczewki kontaktowe
  • noszenie w trybie dziennym
  • dostępne w mocach dodatnich oraz ujemnych
  • najwyższa przepuszczalność tlenu w soczewkach jednodniowych
  • doskonałe nawilżenie dzięki Gradientowi Uwodnienia
  • renomowany producent Alcon

Żadne z dotychczas używanych soczewek kontaktowych nie zapewniły Ci spodziewanego komfortu? Potrzebujesz soczewek, które dadzą Ci pewność w każdej sytuacji dbając także o doskonały wygląd Twoich oczu? Soczewki DAILIES TOTAL1 są odpowiedzią na Twoje oczekiwania. Dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań firmy Alcon- jednego z najbardziej renomowanych producentów soczewek kontaktowych na rynku- powstały soczewki, które oferują niespotykany dotychczas poziom uwodnienia oraz oddychalności. Cechy te składają się na produkt, który zapewnia maksimum komfortu nawet osobom o wrażliwych oczach, nawet pod koniec długiego dnia. Sprawia to, że większość użytkowników soczewek DAILIES TOTAL1 zgadza się, że są one zupełnie niewyczuwalne.

NAJEPSZY KOMFORT DZIĘKI TECHNOLOGII GRADIENTU UWODNIENIA

DAILIES TOTAL1 są soczewkami idealnymi dla osób oczekujących najlepszego komfortu użytkowania. Są one jedynymi soczewkami kontaktowymi na rynku, w których zastosowana została unikalna technologia Gradientu Uwodnienia. Polega ona na tym, że wnętrze soczewki zbudowane jest z silikonowo- hydrożelowego materiału o niskiej zawartości wody (33%) co gwarantuje znakomitą przepuszczalność tlenu. Powierzchnia soczewki natomiast pokryta jest hydrofilowym żelem, niezawierającym silikonu. Uwodnienie wierzchniej warstwy wynosi ok. 80%, a na samym jej brzegu sięga nawet 100%. Dzięki tak zaawansowanej budowie soczewki DAILIES TOTAL1 są w stanie połączyć w najbardziej optymalny sposób dwa najważniejsze czynniki odpowiedzialne za komfort noszenia soczewek kontaktowych: bardzo wysokie uwodnienie oraz doskonałą przepuszczalność tlenu.

gradient uwodnienia dailies total1

SOCZEWKI KONTAKTOWE DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH

Doskonałe efekty zastosowania opisanej powyżej technologii Gradientu Uwodnienia sprawiają, że soczewki DAILIES TOTAL1 są w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wrażliwych i wymagających użytkowników soczewek kontaktowych. Wszystko dzięki niespotykanej w żadnych innych soczewkach wysokości uwodnienia- sięgającej nawet 100% oraz najwyższemu poziomowi przepuszczalności tlenu wśród wszystkich soczewek na rynku.

przepuszczalność tlenu dailies total1

Maksymalną satysfakcję oferowaną przez soczewki TOTAL1 potwierdzają badania kliniczne, według których ponad 9 na 10 osób była zadowolona z soczewek DAILIES TOTAL1, również 9 na 10 pacjentów zgodziło się, że soczewki TOTAL1 są tak wygodne, że nie są zupełnie wyczuwalne na oczach. Zdecydowana większość osób uznała również, że są one lepsze od obecnie noszonych przez nich soczewek. Badania potwierdziły również, że soczewki DAILIES TOTAL1 potrafią zapewnić niezwykły komfort przez cały dzień. Pacjenci ocenili w 10-cio stopniowej skali komfort ich zakładania na 9.5, komfort użytkowania w ciągu dnia na 9.6, pod koniec dnia natomiast na 9.2. Jeżeli więc poszukujesz bezkompromisowego rozwiązania musisz wypróbować soczewki DAILIES TOTAL1.

komfort dailies total1

JAK UŻYWAĆ SOCZEWEK DAILIES TOTAL1?

DAILIES TOTAL1 są soczewkami jednodniowymi, nie wymagają więc żadnej dodatkowej pielęgnacji wiążącej się z użyciem płynu do soczewek czy pojemniczków do przechowywania. Na koniec każdego dnia po zdjęciu soczewek wyrzucisz je do kosza, kolejnego ranka zakładając nową, świeżą parę. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, pozwalające na oszczędność znacznej ilości czasu.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE PRODUKTY Z RODZINY DAILIES TOTAL1

Zapewniające niespotykany poziom komfortu soczewki DAILIES TOTAL1 dostępne są w naszym sklepie także w opakowaniu 30 sztuk oraz w wersji multifokalnej dla osób cierpiących na prezbiopię.

Soczewki mogą być sprzedawane bez opakowania zbiorczego. 

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaDailies
Ilość w opakowaniu90 sztuk
Dostępnośćdo 5 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DAILIES TOTAL1 90 szt.
Twoja ocena