Dailies Total 1 Multifocal 90 szt.

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Dostępność:

do 15 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Nasza cena:

385,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Zmagasz się z wadą prezbiopii i poszukujesz idealnych soczewek kontaktowych, które pozwolą Ci widzieć ostro i wyraźnie w każdej sytuacji i dodatkowo zapewnią Ci maksymalny poziom komfortu? Soczewki Dailies TOTAL1 Multifocal będą idealnym wyborem dla każdej osoby mającej problem ze starczowzrocznością, w tym także dla Ciebie.

Cechy charakterystyczne Dailies TOTAL1 Multifocal

Soczewki Dailies TOTAL1 Multifocal to wysokiej jakości produkt wykonany z najwyższej jakości materiałów. Do jego produkcji wykorzystano innowacyjny gradient uwodnienia, dzięki któremu soczewki są maksymalnie nawilżone oraz wysoce uwodnione, co łączy się z wysokim poziomem komfortu dla naszych oczu. Soczewki te stworzone zostały w oparciu o technologię SmarTears, która zapewnia im doskonałą gładkość, dodatkowo wyposażając je w fosfatydylocholinę, która jest naturalnym składnikiem łez. Optymalny poziom przepuszczalności tlenowej oraz co równie istotne maksymalne zminimalizowanie tarcia na linii powieka - soczewka, zapewnią użytkownikowi tych soczewek maksymalny poziom komfortu.

Dodatkowo produkt został usprawniony o nowoczesną konstrukcję Precision Profile Design, dzięki której jego użytkownicy mogą widzieć obraz ostro i wyraźnie zarówno w dali, jak i w bliży. Soczewki cechują się ponadto aksamitną miękkością oraz są praktycznie niewyczuwalne dla oka podczas noszenia, co przekłada się na jeszcze większą wygodę podczas korzystania z nich. Co równie istotne, soczewki Dailies Total1 Multifocal bardzo łatwo się zakłada, w związku z tym korzystać z nich mogą nie tylko doświadczeni użytkownicy. Szkła te zostały stworzone do noszenia w trybie dziennym, nie musisz się więc martwić ich codzienną pielęgnacją. W opakowaniu znajdziesz 90 sztuk soczewek, co powinno wystarczyć Ci na okres 45 dni ich noszenia.

Dla kogo Dailies TOTAL1 Multifocal?

Soczewki Dailies TOTAL1 Multifocal to doskonały wybór dla osoby zmagającej się z prezbiopią, z powodzeniem bowiem zapewnią jej wysoką i ostrą jakość widzenia, bez szumów, smug oraz refleksów. Dzięki regularnemu noszeniu tych szkieł ich użytkownicy będą widzieć perfekcyjnie zarówno w dali, jak i w bliży i to bez potrzeby zmieniania szkieł na inne, tak jak to się ma w przypadku okularów korekcyjnych. Sięgnięcie po te soczewki kontaktowe z pewnością zadowoli osoby, które pomimo swojej wady wzroku nie chcą rezygnować z aktywnego trybu życia. Dodatkowo brak potrzeby pielęgnacji szkieł wiąże się wyższym poziomem komfortu, będą więc dobrą opcją dla osób, które nie lubią marnować na to codziennie czasu.

Zobacz soczewki Dailies TOTAL1 Multifocal w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaDailies
Ilość w opakowaniu90 sztuk
Dostępnośćdo 15 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Dailies Total 1 Multifocal 90 szt.
Twoja ocena