Freshlook Color Blends 2 szt.

Ilość w opakowaniu:

2 sztuki

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

2 sztuki

Nasza cena:

65,88 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

FreshLook ColorBlends to miesięczne soczewki kolorowe, które pozwalają w prosty sposób zmienić naturalny kolor tęczówki użytkownika. Zastosowane technologie umożliwiają nie tylko zmianę barwy oka, ale także zapewniają optymalny poziom tlenoprzepuszczalności i nawilżenia przez cały dzień. Dzięki temu oczy są wypoczęte i wolne od podrażnień czy zaczerwienień.

Cechy charakterystyczne Freshlook ColorBlends

FreshLook ColorBlends zostały stworzone z myślą o zmianie naturalnego koloru oczu użytkowników. Za komfort użytkowania odpowiada m.in. łatwość w dopasowaniu się do kształtu rogówki użytkownika. Wysoka przepuszczalność tlenu czuwa nad tym, aby soczewki nie wywoływały podrażnień, a także eliminuje ryzyko rozwoju groźnych dla oczu infekcji. Model ten jest niewyczuwalny po aplikacji. Szkła kontaktowe nie przesuwają się ani nie wypadają samoistnie.

FreshLook ColorBlends wyprodukowano z materiału o nazwie Phemfilcon A (poziom uwodnienia to 55%). Oczy są nawilżone przez cały dzień, od momentu ich aplikacji aż do zdjęcia. Wykorzystano w nich technologię 3-w-1, która odpowiada za naturalny efekt kolorystyczny. Soczewka podzielona jest na trzy sektory: dwa nieregularne pierścienie oraz obszar na samym jej środku. Zewnętrzny pierścień nadaje tęczówce koloru. Wewnętrzny odpowiada za podkreślenie naturalnego tonu. Środkowa część soczewki na wysokości średnicy otworu źrenicznego jest przejrzysta, dzięki czemu widziany obraz jest wiernie odwzorowany i wyraźny. Barwa jest intensywna i utrzymuje się przez cały okres użytkowania.

FreshLook ColorBlends wyposażone zostały w znacznik strony FL ułatwiający aplikację soczewek, dzięki czemu bez trudu poradzą sobie z nią nawet niedoświadczeni użytkownicy szkieł kontaktowych. Model ten wzbogacono również o filtry UV, których zadaniem jest ochrona przed niekorzystnym działaniem promieniowania słonecznego.

FreshLook ColorBlends dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych: Blue, Gray, Turquoise, Green, Honey, Brown, Amethyst, Pure Hazel, True Sapphire, Brilliant Blue, Sterling Gray i Gemstone Green. FreshLook ColorBlends to soczewki kolorowe (kosmetyczne), których zadaniem jest zmiana naturalnej barwy tęczówki użytkownika oraz zapewnienie wysokiej jakości widzenia w każdych warunkach.

Dla kogo Freshlook ColorBlends?

FreshLook ColorBlends są soczewkami miesięcznymi zaprojektowanymi z myślą o osobach, które marzą o zmianie swojego naturalnego koloru oczu. Szkła kontaktowe dostępne są zarówno w mocach ujemnych, jak i dodatnich - dla krótkowidzów oraz dalekowidzów. Ponadto producent oferuje wariant bez mocy (tzw. zerówki) dla użytkowników bez wady wzroku. Dostępne kolory są nasycone, intensywne i wyraziste. Taką zmianę w swoim wyglądzie można odwrócić w każdym momencie - wystarczy zdjąć soczewki kontaktowe z oczu, by przywrócić im dawny wygląd.

FreshLook ColorBlends to rozwiązanie chętnie wybierane przez pacjentów, którzy uskarżają się na oczy suche, wrażliwe i skłonne do podrażnień, a także przez alergików. Optymalne parametry uwodnienia i przepuszczalności tlenu eliminują problem zaczerwienionych oczu, ograniczając ryzyko rozwoju infekcji. Ze względu na to, że jest to model z miesięcznym trybem wymiany, należy zatroszczyć się o odpowiednią pielęgnację. Tylko wtedy soczewki zachowają swoje właściwości przez 30 dni. Należy z nich korzystać w trybie dziennym. Codziennie po zdjęciu szkieł kontaktowych z oczu konieczne jest ich zanurzenie w pojemniczkach z płynem do czyszczenia i dezynfekcji.

Zobacz soczewki FreshLook ColorBlends w wersji bez mocy korekcyjnych:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaFreshlook
Ilość w opakowaniu2 sztuki
Kolor soczewkiAmethyst, Blue, Brilliant Blue, Brown, Gemstone Green, Green, Grey, Honey, Pure Hazel, Sterling Grey, True Sapphire, Turquoise
Dostępnośćdo 10 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Freshlook Color Blends 2 szt.
Twoja ocena