Horien 1 Day Disposable EasyDay 30 szt.

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 20 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

59,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Horien 1 Day Disposable EasyDay należą do grupy soczewek jednodniowych. Wyróżnia je innowacyjna konstrukcja, która zapewnia optymalny poziom użytkowania. Wysokie uwodnienie oraz tlenoprzepuszczalność sprawiają, że oczy są nawilżone i wypoczęte przez cały dzień. Rekomendowane zarówno użytkownikom początkującym, jak i doświadczonym. Wyprodukowane przez firmę Horien.

Cechy charakterystyczne Horien 1 Day Disposable EasyDay

Horien 1 Day Disposable EasyDay o udoskonalonych parametrach zapewniają komfort użytkowania przez cały dzień. Charakteryzują się wysokim stopniem uwodnienia oraz tlenoprzepuszczalności. Swobodny dostęp oczu do świeżego powietrza eliminuje ryzyko podrażnień, zaczerwienień oraz rozwoju infekcji. Optymalny stopień nawilżenia czuwa nad tym, aby oczy były wypoczęte w każdych warunkach. Eliminuje problem suchości narządu wzroku.

Soczewki Horien 1 Day Disposable EasyDay zostały wyprodukowane z hydrożelowego materiału o nazwie Methafilcon A. Zapewnia on bardzo dobre dopasowanie szkieł kontaktowych do naturalnego kształtu rogówki użytkownika. Gładka powierzchnia szkieł kontaktowych, kształt odlewany na formie, cieńsze krawędzie oraz powiększona średnica sprawiają, że soczewki nie tylko łatwiej dopasowują się do naturalnego kształtu oka użytkownika, ale także ich aplikacja jest bardzo prosta. Po założeniu są niewyczuwalne i nie przemieszczają się samoistnie. Wyeliminowano również problem tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka.

Tryb jednodniowy ogranicza możliwość rozwoju drobnoustrojów i gromadzenia się zanieczyszczeń na powierzchni szkieł kontaktowych. To natomiast mniejsze ryzyko pojawienia się infekcji czy reakcji alergicznych. Model ten wyposażony jest w kompleks filtrów UVA/UVB, którego zadaniem jest pochłanianie ponad 90% szkodliwego promieniowania słonecznego. Rozwiązanie to chroni wzrok przed działaniem niekorzystnych czynników środowiska zewnętrznego. Horien 1 Day Disposable EasyDay mają delikatne zabarwienie, które nie zmienia naturalnego koloru oczu użytkownika, a jedynie ułatwia aplikację soczewek i manipulowanie nimi na oku.

Dla kogo Horien 1 Day Disposable EasyDay?

Horien 1 Day Disposable EasyDay to soczewki, które zostały zaprojektowane z myślą o osobach często podróżujących. Docenią je również użytkownicy prowadzący aktywny tryb życia, którzy korzystają m.in. z basenu. Soczewki dostępne są w mocach ujemnych - dla krótkowidzów.

Model ten rekomendowany jest użytkownikom, których oczy wykazują skłonność do podrażnień i zaczerwienień, a także alergikom. Tryb jednodniowy pozwala zapomnieć o konieczności codziennej pielęgnacji szkieł kontaktowych. Soczewki polecane są zarówno użytkownikom początkującym, jak i doświadczonym. To wygodna alternatywa dla korekcji wady wzroku za pomocą tradycyjnych okularów. Można z nich korzystać na co dzień oraz jedynie okazjonalnie.

Opakowanie zawiera 30 sztuk soczewek kontaktowych, które w przypadku osób z tą samą wadą wzroku w obu oczach stanowią zapas na 15 dni użytkowania. Użytkownicy z różnowzrocznością po zakupie dwóch opakowań Horien 1 Day Disposable EasyDay zapewnią sobie 30 dni komfortowego widzenia.

Horien 1 Day Disposable EasyDay to soczewki jednodniowe, które nie wymagają codziennej, regularnej pielęgnacji. Użytkownik nie musi korzystać ze specjalnych płynów do dezynfekcji i czyszczenia szkieł kontaktowych ani używać pojemniczków do ich przechowywania. Codziennie rano sięga po nową parę soczewek, aby wieczorem po zdjęciu z oczu wyrzucić je do kosza.

Sprawdź również inne soczewki marki Horien:

Więcej informacji
ProducentHORIEN
MarkaHorien
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 20 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Horien 1 Day Disposable EasyDay 30 szt.
Twoja ocena