Miru 1day 30 szt.

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 15 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

77,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!


Soczewki kontaktowe Miru 1day są niezwykle nowoczesne. Zostały wyprodukowane z materiału hydrożelowego oraz zapakowano je w cienki blister.

Dlaczego soczewki Miru 1day są tak wyjątkowe?

Firma Menicon ma to do siebie, że zawsze udaje jej się wprowadzić na rynek jakieś przełomowe rozwiązanie. Tak było i tym razem w przypadku soczewek nowej generacji Miru 1day, przeznaczonych zarówno dla krótkowidzów jak i dalekowidzów. Zostały one wyprodukowane z materiału hydrożelowego Hioxifilcon A. Soczewki wyróżniają się tym, że mają bardzo cienki blister. Jego grubość nie jest większa niż 1 mm. Soczewki Miru 1day są zamknięte w plastikowym pudełeczku, dzięki czemu są bardzo proste w przechowywaniu.

Wyjątkowo dobrze nawilżają oczy i przepuszczają tlen

Jednodniowe soczewki kontaktowe Miru 1day wyróżniają się bardzo wysokim nawodnieniem, bo wynoszącym aż 57%. Mają też dobry współczynnik przepuszczalności tlenu. Dzięki materiałowi, z którego zbudowana jest soczewka kontaktowa, jest ona cienka i ma bardzo gładką powierzchnię. Soczewki te mają cieniutkie i zaokrąglone krawędzie, dlatego w jak najmniejszej ilości punktów soczewka styka się z powieką. To sprawia, że są one niewyczuwalne dla użytkowników, nawet gdy są noszone przez cały dzień. Oczy nie są przekrwione i wyglądają zdrowo.

Rozwiązanie bezpieczne dla użytkowników

Grubość blistra jest bardzo ważna z tego względu, że ograniczone jest ryzyko przedostania się bakterii na powierzchnię szkieł. Po otwarciu opakowania soczewki kontaktowe od razu są ustawione powierzchnią zewnętrzną ku górze, natomiast odpowiednia ilość soli fizjologicznej zapewnia im stosowne nawilżenie. Miru 1day charakteryzują się jednodniowym trybem wymiany, są wyjątkowo komfortowe i higieniczne. W dodatku nie wymagają dodatkowej pielęgnacji.

Podsumowanie zalet soczewek Miru 1day

Soczewki kontaktowe Miru 1day znakomicie korygują różnego rodzaju wady wzroku. Charakteryzują się jednodniowym trybem wymiany. Mają niezwykle gładką powierzchnię, a także niezwykle cienkie oraz zaokrąglone krawędzie. Warto również zwrócić uwagę na bardzo cienki blister, który ułatwia ich wyjmowanie z opakowania. Miru 1day są odporne na osadzanie się na nich bakterii i zostały zapakowane w wyjątkowo funkcjonalne pudełeczko.

Sprawdź również inne soczewki marki Miru:

Więcej informacji
ProducentMenicon Co. Ltd.
MarkaPozostałe
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 15 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Miru 1day 30 szt.
Twoja ocena