MyDay toric 30 szt.

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

124,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Zależy Ci na najwyższym komforcie użytkowania - bez wyczuwania soczewki na oku? Troszczysz się o zdrowie swoich oczu i całego organizmu? Jeśli więc borykasz się z astygmatyzmem, MyDay® toric to propozycja idealna dla Ciebie. Silikonowo-hydrożelowe, intensywnie nawilżone, z dodatkowym systemem stabilizacji i filtrami UV. Zapewniają widzenie w najwyższej rozdzielczości i wygodę, która przekłada się na niewyczuwalność soczewek na oku.

Materiał najnowszej generacji

U podstaw soczewek kontaktowych MyDay® toric leży silikonowo-hydrożelowy materiał Stenfilcon A najnowszej generacji, z niezwykle korzystnymi parametrami technicznymi: wysokim współczynnikiem przepuszczalności tlenowej oraz wysokim stopniem uwodnienia. Dzięki autorskiej technologii Aquaform® silikon w soczewce został ograniczony do totalnego minimum. Produkt jest więc maksymalnie naturalny i odpowiada na biologiczne potrzeby oka.

Tlenoprzepuszczalne i nawilżone

Soczewki zapewniają oku stały dostęp do powietrza; nie odgradzają go od otoczenia sztuczną barierą. Nie ma więc mowy o nieładnym i niezdrowym zaczerwienieniu czy infekcjach. W dodatku dzięki dużej zawartości wody pozostają nawilżone nawet przez kilkanaście godzin od aplikacji. Wyobrażasz sobie - stosowanie soczewek bez suchości i podrażnień oczu?

Wysoka ostrość widzenia

Soczewki toryczne MyDay® toric zapewniają przede wszystkim najwyższą jakość widzenia w każdych warunkach - przy dobrym i słabym oświetleniu, podczas odpoczynku i w trakcie aktywności fizycznej. Widziany obraz jest ostry, nasycony i bez zakłamanych barw. Nie ma też mowy o refleksach czy cieniach.

Dodatkowa stabilizacja

Producent, Cooper Vision zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna w przypadku astygmatyków jest stabilność soczewek, dlatego wzbogacił swój produkt o autorski system optyczny Optimised Toric Lens Geometry™. Dzięki niemu soczewki doskonale dopasowują się do oka i utrzymują na jednej pozycji - bez podwijania i wypadania. Nawet w najbardziej dynamicznych sytuacjach - podczas uprawiania sportu czy w pośpiechu. Stabilizacja ta wiąże się z wysoką jakością widzenia i skuteczną korekcją wzroku zapewnioną przez MyDay® toric.

Skuteczna korekcja wzroku

MyDay® toric zostały stworzone z myślą o astygmatykach. Dostępne są w szerokim zakresie mocy ujemnych oraz dodatnich, cylindrów i osi, więc każdy z łatwością znajdzie parę w pełni dopasowaną do swoich wzrokowych potrzeb.

Ochrona przed promieniowaniem UV

Każda soczewka została wzbogacona przez producenta w wysokiej klasy filtry UVA/UVB, które blokują ponad 90% szkodliwego promieniowania słonecznego docierającego do Ziemi. Inwestując w takie soczewki, chronisz swoje oczy.

Jednodniowy tryb stosowania - szybko i wygodnie

MyDay® toric to soczewki kontaktowe przeznaczone do codziennej wymiany. Oznacza to, że każdego dnia czeka na Ciebie nowa i nieskazitelnie czysta para, łatwa do założenia, a Ty nie musisz pamiętać o ich dodatkowej pielęgnacji i kupować dodatkowych akcesoriów niezbędnych do takich czynności. Nic dziwnego, że MyDay® toric spełniają oczekiwania aktywnych, najbardziej wymagających użytkowników.

Jednodniowe soczewki toryczne MyDay® toric dostępne są w opakowaniu z 30 sztukami. To w sam raz, żeby wypróbować dany rodzaj soczewek lub zapewnić sobie zapas na około dwa tygodnie regularnego korzystania.

Sprawdź również inne soczewki marki MyDay

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaMyDay
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 10 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MyDay toric 30 szt.
Twoja ocena