ULTRA® for Presbyopia 6 szt.

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

do 18 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

199,65 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Soczewki mogą być sprzedawane bez opakowania zbiorczego.

Z powodu opóźnień dostaw od producenta czas oczekiwania na soczewki ulegnie wydłużeniu. Przed złożeniem zamówienia proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dostępności soczewek.  

ULTRA for Presbyopia to soczewki progresywne o unikatowej konstrukcji - dzięki płynnej gradacji mocy optycznej możliwe jest wyraźne widzenie w każdych warunkach. Wykorzystana została w nich technologia 3-Zone Progressive Design, zapewniająca występowanie różnych stref przeznaczonych do widzenia w bliży i dali, a także strefie pośredniej. Użytkownik soczewek sam określa, który obszar soczewki gwarantuje wyraźne widzenie. Płynne przechodzenie z jednej strefy w kolejną sprawia, że obraz jest ostry nawet w tak wymagających warunkach jak jazda samochodem czy widzenie nocą. Uzyskaniu perfekcyjnie ostrego obrazu sprzyja także moc optyczna w szeroki zakresie od +6,00 do -10,00 D oraz addycja HIGH i LOW, w zakresie od +0,75 do +2,50 D.

Cechy soczewek progresywnych ULTRA for Presbyopia

W soczewkach ULTRA for Presbyopia marki Bausch+Lomb wykorzystano opatentowane technologie, które zwiększają komfort użytkowania soczewek. Dzięki temu możliwe jest użytkowanie tych soczewek nawet przez osoby cierpiące na zespół suchego oka czy narażone na podrażnienie oczu - pracujące przy komputerze czy przebywające długotrwale w klimatyzowanych pomieszczeniach. Mowa o technologii MoistureSeal, która zapewnia nawodnienie soczewki rzędu 38% oraz zachowanie niemal 95% takiego nawodnienia nawet po 16 godzinach nieprzerwanego ich noszenia. Poza doskonałym nawodnieniem, ULTRA for Presbyopia wyróżniają się wysoką tlenoprzepuszczalnością, co pozwala zachować oczy w doskonałej kondycji. Ponadto cechują się także idealną elastycznością, co znacząco ułatwia zakładanie i zdejmowanie soczewek oraz czyni je niewyczuwalnymi na oku.

Rekomendowane rozwiązanie dla prezbiopów

Dzięki tak licznym innowacyjnym rozwiązaniom soczewki ULTRA for Presbyopia pozwalają na skuteczne korygowanie zaburzeń wzroku wynikających z prezbiopii (starczowzroczności) u osób po 40 roku życia. Przeznaczone są do noszenia dziennego, z koniecznością comiesięcznej ich wymiany. Właściwie oczyszczane i przechowywane soczewki ULTRA for Presbyopia zachowują swoje doskonałe właściwości przez cały okres ich użytkowania, zapewniając idealnie wyraźne widzenie oraz dbając o nawilżenie oczu.

Zobacz soczewki ULTRA® for Presbyopia w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
MarkaULTRA
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępnośćdo 18 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:ULTRA® for Presbyopia 6 szt.
Twoja ocena