Zero-Seven Refreshing 360 ml WYSYŁKA 24H

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

19,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Jako użytkownik soczewek kontaktowych, na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że ich noszenie wiąże się także z koniecznością ich częstej, profesjonalnej pielęgnacji. Wiesz także na pewno, że ich czyszczenia oraz dezynfekcji powinno się dokonywać przy pomocy specjalnie do tego przeznaczonych preparatów. W celu zapewnienia sobie pielęgnacji najwyższej jakości sięgnij po płyn Zero-Seven Refreshing, którego użytkowanie zapewni Ci nie tylko zdrowie i bezpieczeństwo, ale również komfort i wygodę.

Cechy charakterystyczne Zero-Seven Refreshing

Zero-Seven Refreshing to nowoczesny wielofunkcyjny środek służący do kompleksowego oczyszczania soczewek kontaktowych. Możesz korzystać z niego niezależnie od tego, jakich szkieł kontaktowych używasz, twardych, miękkich, korekcyjnych czy kosmetycznych - bez różnicy - to produkt, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Za pomocą tego kompleksowego preparatu dogłębnie oczyścisz swoje szkła kontaktowe, pozbywając się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń z ich powierzchni, usuniesz nie tylko zanieczyszczenia środowiskowe, ale również osady białkowe i groźne bakterie oraz drobnoustroje, co pomoże Ci skutecznie uchronić Twoje oczy przed niebezpiecznymi infekcjami oraz stanami zapalnymi.

Poza dogłębnym oczyszczeniem, składniki zawarte w płynie pielęgnacyjnym zapewnią także Twoim oczom maksymalny stopień nawilżenia. D-sorbitol oraz hypromeloza - główne składniki odpowiedzialne za nawilżenie - zapewnią Twoim oczom wilgotność i blask, nawet przez cały dzień noszenia soczewek. W płynie tym możesz także przechowywać swoje szkła, kiedy na jakiś czas zdecydujesz się przerwać ich noszenie. Podczas zanurzenia w preparacie soczewki nie stracą swoich unikatowych właściwości, wręcz przeciwnie, zostaną nawilżone, oczyszczone oraz uelastycznione, co pozytywnie wpłynie na komfort i wygodę ich użytkowania. W pojemniku znajduje się 360 ml, jest to więc idealna ilość preparatu, jeżeli chcesz, aby jedno opakowanie starczyło Ci na długi okres czasu.

Dla kogo płyn Zero-Seven Refreshing?

Jeżeli chcesz zapewnić swoim soczewkom maksymalny i profesjonalny poziom pielęgnacji, na pewno sprawdzi Ci się płyn do soczewek Zero-Seven Refreshing. Z jego pomocą zadbasz o swoje szkła kontaktowe, pozbywając się nieprzyjemnego wysychania oczu, uczucia obcego ciała w oku oraz podrażnień. To doskonały wybór dla osób, które zmagają się z dyskomfortem wynikającym z noszenia szkieł i chcą, aby wiązało się ono z większym poczuciem wygody.

Zobacz płyn Zero-Seven Refreshing w innych wielkościach opakowań:

Więcej informacji
ProducentPOLYTECH CHEM.
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml5,55 zł
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zero-Seven Refreshing 360 ml WYSYŁKA 24H
Twoja ocena