Zero-Seven Refreshing 500 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

24,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Niezależnie od tego, z jakich soczewek kontaktowych korzystasz - korekcyjnych czy kosmetycznych, silikonowych czy silikonowo-hydrożelowych, miękkich czy twardych – płyn pielęgnacyjny Zero-Seven Refreshing™ odpowiednio o nie zadba. Jest to bowiem wielofunkcyjny preparat, dedykowany wszystkim soczewkom dostępnym na rynku. Oczyszcza, dezynfekuje, nawilża, chroni. Z nimi soczewki planowej wymiany są bezpieczne i wygodne przez cały okres stosowania.

Cechy charakterystyczne płynu do soczewek Zero-Seven Refreshing

Głównym zadaniem płynu pielęgnacyjnego Zero-Seven Refreshing™ jest dokładne, kompleksowe oczyszczenie. Preparat usuwa z soczewek wszystkie zabrudzenia, jakie tylko mogły zebrać się tam w ciągu dnia. Są to więc zanieczyszczenia środowiskowe: kurz i drobnoustroje oraz zanieczyszczenia, pochodzące z organizmu: osady białkowe i lipidowe. Kilka godzin przebywania soczewek w płynie wystarczy, by odzyskały swoją nieskazitelną czystość i znów były gotowe do użytkowania.

Regularne korzystanie z płynu pielęgnacyjnego jest jedynym skutecznym sposobem na utrzymanie dobrej kondycji soczewek przez wiele dni - wszystkie, jakie deklaruje producent w danym rodzaju soczewek. Mowa tutaj o zachowaniu korzystnego nawilżenia (to zasługa dwóch intensywnie nawilżających substancji: hypromellozy i sorbitolu) oraz miękkości i elastyczności, za sprawą których soczewki każdego dnia są tak samo wygodne zarówno w zakładaniu, jak i wielogodzinnym noszeniu. Bez suchości oczu, podrażnień, zaczerwienienia, tzw. piasku pod powiekami.

A jeśli otworzysz blister z nową parą soczewek, ale stwierdzisz, że jednak nie chcesz ich danego dnia nosić, żaden problem - umieść je w pojemniczku ze świeżą porcją płynu Zero-Seven Refreshing™, mając pewność, że są w nim bezpieczne i będą gotowe do ponownego założenia w każdym momencie.

Płyn do soczewek łączy w sobie unikalną, w pełni bezpieczną i skuteczną recepturę oraz atrakcyjną cenę, wynikającą m.in. z dużej wydajności. Zero-Seven Refreshing™ jest bowiem dostępny w butelce o pojemności aż 500 ml! To idealna ilość dla wszystkich użytkowników, którzy lubią mieć zapas płynu pielęgnacyjnego pod ręką i którzy chcą zapłacić jak najmniej.

Największe zalety płynu Zero-Seven Refreshing

 • Do wszystkich rodzajów soczewek - płynem Zero-Seven Refreshing™ możesz oczyszczać dosłownie wszystkie typy soczewek obecnych na rynku: kolorowe i standardowe, korekcyjne i zerówki, miękkie i twarde.
 • Perfekcyjne oczyszczenie - kilka godzin zanurzenia soczewek w płynie pielęgnacyjnym wystarcza, by te stały się nieskazitelnie czyste: bez osadów, bakterii, drobinek kurzu.
 • Znów mocno nawilżone - regularne korzystanie z płynu pielęgnacyjnego to również doskonały sposób na to, by soczewki każdego dnia było intensywnie nawilżone, a więc komfortowe w użytkowaniu.
 • Dobra kondycja soczewek na dłużej - dbaj o swoje soczewki każdego dnia z Zero-Seven Refreshing™, a przekonasz się, że możesz korzystać z nich przez wiele dni, zawsze z maksymalnym komfortem i bezpieczeństwem.
 • Środowisko idealne do przechowywania - niezależnie od tego, czy chcesz odłożyć soczewki tylko na czas snu, czy może odpocząć od nich przez kilka dni, pojemniczek wypełniony płynem Zero-Seven Refreshing™ to środowisko idealne dla nich.
 • Ekonomiczne opakowanie - zakup 500 ml płynu Zero-Seven Refreshing™ się po prostu opłaca! Zyskujesz zapas na długi czas i płacisz mniej za jeden mililitr preparatu.

Jak korzystać z płynu pielęgnacyjnego Zero-Seven Refreshing?

Aby skutecznie oczyścić, nawilżyć i odnowić swoje soczewki kontaktowe z użyciem płynu Zero-Seven Refreshing™, wykonaj kilka kroków:

 1. Dokładnie umyj oraz osusz ręce i zdejmij soczewki.
 2. Umieść je w zagłębieniu dłoni.
 3. Zaaplikuj kilka kropli płynu na soczewki.
 4. Pocieraj je opuszkiem palca przez kilkanaście sekund.
 5. Zdezynfekuj i osusz etui, wlej do niego świeżą porcję płynu i zanurz w nim oczyszczone soczewki.
 6. Pozostaw je tam na co najmniej kilka godzin, a najlepiej całą noc.

Zobacz płyn Zero-Seven Refreshing w innych wielkościach opakowań:

Więcej informacji
ProducentPOLYTECH CHEM.
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml5,00 zł
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zero-Seven Refreshing 500 ml
Twoja ocena