BioAir Comfort Plus 3 szt.

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

powyżej 14 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

26,79 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Soczewki miesięczne BioAir Comfort Plus zostały wyprodukowane z wysokiej jakości innowacyjnego materiału, który jest doskonale tolerowany przez ludzki narząd wzroku. Dzięki zastosowanym technologiom, w tym wysokiemu poziomowi tlenoprzepuszczalności i nawilżenia oraz filtrów UV, soczewki są komfortowe w użytkowaniu. Model ten został zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę HORIEN.

Cechy charakterystyczne BioAir Comfort Plus

BioAir Comfort Plus zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiału, który swą strukturą zbliżony jest do ludzkiego oka. Soczewki są doskonale tolerowane przez narząd wzroku, a po aplikacji są niewyczuwalne. Ich stosowanie ogranicza ryzyko powstawania podrażnień, reakcji alergicznych oraz infekcji.

Większa średnica i bardzo cienkie krawędzie sprawiają, że soczewka szybko dostosowuje się do naturalnego kształtu oka użytkownika. Takie rozwiązanie eliminuje również problem tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka. Na wysoki komfort użytkowania wpływa także zastosowana technika szlifowania krawędzi.

Na uwagę zasługuje również wysoki poziom uwodnienia, który pomaga w zachowaniu nawilżenia soczewek przez wiele godzin po aplikacji. Dzięki temu oczy są wypoczęte, a widziany obraz nadal pozostaje wyraźny. BioAir Comfort Plus zapewniają wysokiej jakości obraz, pełen barw i kontrastów, pozbawiony cieni i refleksów - bez względu na panujące warunki. Model ten wyposażony został również w filtry UV, których zadaniem jest ochrona oczu przed działaniem szkodliwego promieniowania słonecznego.

Dla kogo BioAir Comfort Plus?

BioAir Comfort Plus to soczewki planowanej wymiany. Tryb miesięczny jest jednym z najpopularniejszych wśród użytkowników szkieł kontaktowych. To rozwiązanie dla osób, które korzystają z tej formy korekcji wady wzroku regularnie. Soczewki miesięczne są komfortową alternatywą dla tradycyjnych okularów korekcyjnych.

Dzięki dużej łatwości w aplikacji BioAir Comfort Plus polecane są również użytkownikom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą formą korekcji wady wzroku. Model ten dostępny jest wyłącznie w ujemnych mocach, dlatego też przeznaczony jest dla krótkowidzów.

W opakowaniu znajdują się 3 sztuki soczewek. Nieparzyste ilości zazwyczaj wybierają osoby, które mają różnowzroczność (różne wady w obu oczach). Dzięki temu połączenie dwóch opakowań o różnych wartościach pozwala stworzyć zestaw dopasowany do aktualnych potrzeb pacjenta.

BioAir Comfort Plus to soczewki miesięczne, które wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Za każdym razem po zdjęciu ich z oczu, należy zanurzyć je w pojemniczku ze specjalnym płynem do dezynfekcji i czyszczenia szkieł kontaktowych. Po kilku godzinach można je zaaplikować, ciesząc się ponownie komfortem tego rozwiązania optycznego. Tylko odpowiednia troska o soczewki jest w stanie zapewnić, że ich właściwości pozostaną bez zmian przez cały okres przydatności, czyli 30 dni liczonych od dnia pierwszego kontaktu z okiem.

Sprawdź również inne soczewki marki BioAir:

Więcej informacji
ProducentHORIEN
MarkaPozostałe
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępnośćpowyżej 14 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BioAir Comfort Plus 3 szt.
Twoja ocena