Crazy Lens z mocami 2 szt.

Ilość w opakowaniu:

2 sztuki

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

2 sztuki

Nasza cena:

50,96 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Kolorowe soczewki Crazy Lens pomagają zmienić wygląd użytkownika. Świetnie sprawdzą się zarówno na imprezy okolicznościowe, jak i podczas codziennego użytkowania - w przypadku osób, które lubią zaskakiwać swoim wyglądem. Zastosowane technologie sprawiają, że są one w pełni bezpieczne dla wzroku. Soczewki zostały zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę Maxvue Vision.

Cechy charakterystyczne Crazy Lens z mocami

Crazy Lens z mocami to soczewki, za pomocą których można szybko (i odwracalnie) zmienić swój wygląd. Większość wzorów jest oryginalna, dzięki czemu użytkownik z pewnością wyróżni się z tłumu. Dzięki temu, że są dostępne z mocami, mogą z nich korzystać również użytkownicy zmagający się z krótkowzrocznością.

Crazy Lens wykorzystują specjalną technologię, która pozwala na zmianę każdej barwy oczu. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu intensywnego pigmentu oraz wielowarstwowości kolorów. Model ten charakteryzuje się doskonałym kryciem. Aby soczewki zachowały odpowiednio nasyconą barwę przez cały okres użyteczności, wystarczy o nie dbać tak, jak o każde inne szkła kontaktowe planowanej wymiany.

Crazy Lens są to soczewki hydrożelowe o uwodnieniu na poziomie 45%. Materiał Hydrogel Terpolymer zapewnia bardzo dobre dopasowanie do naturalnego kształtu rogówki użytkownika. Optymalne nawilżenie czuwa nad tym, aby oczy nawet po wielu godzinach korzystania z soczewek, były wypoczęte, wolne od podrażnień czy zaczerwienień.

Dla kogo Crazy Lens z mocami?

Crazy Lens z mocami to soczewki kwartalne, które zaprojektowano z myślą o użytkownikach chcących całkowicie zmienić swoją naturalną barwę oczu. Dostępne są nie tylko w odważnych kolorach, ale również z ciekawymi, oryginalnymi, bajkowymi wzorami. Producent oferuje ujemne moce szkieł kontaktowych - z tej wersji skorzystać więc mogą osoby z krótkowzrocznością (w ofercie producenta dostępne są również soczewki w wersji bez mocy tzw. zerówki).

Soczewki to wygodna alternatywa dla tradycyjnych okularów korekcyjnych. W przypadku kwartalnego trybu użytkowania należy pamiętać o regularnej pielęgnacji szkieł kontaktowych, aby zachowały one swoje właściwości przez cały okres przydatności. Kolorowe soczewki Crazy Lens to świetny sposób na oryginalną zmianę koloru oczu. Niektóre ze wzorów z pewnością na długo zapadną w pamięci rozmówcom użytkownika. Model ten jest chętnie wybierany przede wszystkim na imprezy okolicznościowe.

2 sztuki w opakowaniu to sposób na przetestowanie tego modelu przez kwartał lub też wypróbowanie konkretnej barwy (wzoru). Rozwiązanie to mogą wybrać osoby, które mają taką samą wadę wzroku w obu oczach. W przypadku pacjentów z różnowzrocznością konieczny jest zakup dwóch opakowań o różnych mocach.

Crazy Lens z mocami to soczewki kwartalne, które wymagają regularnej pielęgnacji, aby zachować swoje właściwości na cały okres przydatności. Po zdjęciu z oczu należy zanurzyć je w pojemniczku wypełnionym specjalnym płynem do dezynfekcji szkieł kontaktowych. Po kilku godzinach będą one ponownie gotowe do użycia. W trakcie korzystania z jednej pary soczewek nie zaleca się zmiany marki płynu do ich pielęgnacji.

Crazy Lens dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych: BlackOut, Cat Eye, Elegance Pink, Eyelush Choco, Green Werewolf, Lunatic, Red Devil, Sky Blue, Solar Blue, Twilight, Viper, Voldermort, Volturi, White Zombie, Whiteout. Soczewki dostępne są w mocach od -1,00 do -5,00 D.

Sprawdź również inne soczewki marki Crazy Lens:

Więcej informacji
ProducentMAXVUE VISION
MarkaCrazy Lens
Ilość w opakowaniu2 sztuki
Kolor soczewkiBlack Out, Cat Eye, Green Werewolf, Lunatic, Red Devil, Sky Blue, Solar Blue, Twilight, Viper, Voldermort, Volturi, White Zombie, Whiteout
Dostępnośćdo 10 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Crazy Lens z mocami 2 szt.
Twoja ocena